Skocz do zawartości

Ceramika bez kropelkowania


DevMike

Rekomendowane odpowiedzi

Pod koniec sezonu przymierzam się do położenia pierwszej powłoki i szukam odpowiedniej. 

 

Na chwilę obecne zakupilbym GTECHNIQ C1 ale w sumie to najbardziej interesowalaby mnie taka która ma najlepszy zrzut wody.

 

Skąd taka decyzja ? Od 3 lat kładę na swoje auto wosk i zaczyna mnie wkurzać kropelkowanie podczas pylenia drzew. Tego syfu po prostu nie da się dotrzeć a po wymyciu auta po dniu znowu to się pojawia. 

W momencie gdy lunie deszcz to jest jeszcze gorzej bo potem bez mycia się nie obejdzie. Mieszkam w bloku i mogę myć auto jedynie na myjce ciśnieniowej po której też nie wytre auta ręcznikiem bo tylko biedy narobię na lakierze. 

Ręczne myślcie norinsem jedynie na wiosce co 2-3 miesiące zależnie od sytuacji.

 

Dlatego szukam złotego środka i jakiejś powłoki która po prostu nie będzie zbierała całego syfu z powietrza, a jak będzie to deszcze zrobi swoje 🤪

Pewnie oczekuje niemożliwego i większość se pomysł że jestem nienormalny że nie podoba mi się kropelkowosc ale męczy mnie dodatkowa robota po położeniu wosku 😟 bo sama w sobie kropelkowosc jest zacna zwłaszcza gdy na osiedlu ma się jedyne auto na którym widać że jest 'cos' położone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DevMike powłoki Optimum chyba dość szybko tracą hydro.

Tylko że nie istnieje produkt który po deszczu zrzuci wszystko idealną taflą , auto po deszczu będziesz miał tak samo brudne , będą się nadal tworzyć krople tylko że brzydkie , takie "ziemniakowate".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.