Jump to content

ZviZZer Q&A


ZviZZer
 Share

Recommended Posts

  • Dystrybutor

Cześć! W tym temacie możecie nam zadawać pytania na dowolny temat związany z systemem polerskim ZviZZer 😄

Zastanawiasz się jakie produkty wybrać? Nie wiesz, która kombinacja będzie najlepsza? Nie do końca rozumiesz różnice pomiędzy produktami? 

Chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości!

  • Lubię to 2
Link to comment
Share on other sites

  • Moderator

Czym charakteryzują się pasty Zvizzera? Jakie mają ziarno? Jak z wypracowaniem? Docieranie? Zapach równie ważny jest dla mnie i jak z pyleniem? No i przede wszystkim jak dobry jest UC1000? Dla mnie osobiście liczy sie przede wszystkim pasta finishowa bo nie problem jest wykończyć twardy lakier a problemem staje sie gdy pasta finishowa zostawia haze czy nawet przymglenie 🤔

Nie pracowałem jeszcze na tym systemie bo pasty sa dość drogie i jakoś nigdy po drodze z nimi nie mialem ale moze to sie zmieni 😄 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor

@Streat Dużo tych pytań, na część odpowiedzieliśmy już w temacie o pastach polerskich.

Pasty ZviZZer mają ziarno w postaci homogenicznego aluminium (poza PC5000), które rozpada się równomiernie w trakcie pracy. Z tego powodu, każdorazowo należy dobrze wypracować pastę, aby uzyskać najlepszy efekt cięcia i wykończenia. Zawierają o wiele więcej ziarna niż pasty konkurencyjnych marek, dzięki czemu uzyskujemy szybki efekt przy małym nakładzie pracy. Pasty bezproblemowo się docierają i jeśli czyścimy lub wymieniamy pady w trakcie pracy, nie pylą (wyjątkiem jest ONE Polish, który trochę pyli).

UC1000 nie nadaje się do wykończenia lakieru, bo prawie nie ma właściwości tnących, głównie zabezpiecza powierzchnię i wyciąga ostateczny połysk. Do wykończenia lakieru przeznaczona jest pasta FC2000, która bardzo dobrze sobie radzi z wykończeniem, choć tutaj czasem kluczowy jest dobór odpowiedniego pada. 

Polecamy też lekturę tego posta:

 

  • Lubię to 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.