Skocz do zawartości

Fresso Wheel Cleaner


Putkowski07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 
 

Zakładam temat bo napewno będzie o tym produkcie i pewnie bardzo dużo osób go polubi tak jak ja 😀

wpadł szybki test. Felgi aluminiowe 4 miesiące nie myte, nie sa w stanie idealnym gdyż sa także trochę porysowane i trochę asfaltu trzeba by było zdjąć ale uważam ze produkt zrobił bardzo dobra robotę. 
Byłem na działce. Nie podłączałem nawet myjki gdyż na szybko chciałem sprawdzić produkt od Fresso. Zrobiłem rozcieńczenie 1:2 (uważam ze można zdecydowanie robić 1:5 a do bieżącego mycia nawet i 1:8 choć nie testowałem jeszcze ale wszystko przede mną) pierw spryskałem felgi dałem dwie minuty i spłukałem wodą z węża ogrodowego. 
 

Dwa pierwsze zdjęcia pokazują jak wyglądały felgi przed myciem. 
 

kolejne zdjecie pokazuje co się stało po spłukaniu luźnego brudu. 
 

Dużej różnicy nie było pewnie myjka by pokazała lepszy efekt.  
do dzieła z pędzelkiem work stuffa albino. I tutaj poezja. Pięknie się pieni, do tego świetny zapach. Nie jest to aromat a perfumy które dodatkowo nie męczą a są przyjemne. Lekko przeszczotkowałem oponę o tez widać ze wyciąga bród.  Ostatnie dwa zdjęcia to efekt po jednym pedzelkowaniu. Nie spinałam się gdyż koła idą do garażu i będą leżeć do jesieni. 
 

Myśle ze to bardzo dobry zawodnik i wielu się spodoba ten produkt. U mnie napewno zagości na długo 

C5FF9ED8-B84F-4BF4-ADCE-C3314A166CD0.jpeg

968B4DB3-436A-47FE-892D-8A0E04695457.jpeg

8825DBFB-94D8-4729-973E-B22DD001902D.jpeg

A9821F7D-5E70-4340-B42D-B505E17E35DA.jpeg

4D81C1C3-9845-4CCA-A91E-E45D68926887.jpeg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Moderator

Fresso Wheel Cleaner vs Deturner Wheel Cleaner

 

 

 

 

Fresso Wheel Cleaner

obraz.png.64f560eea5f17a382ad946f3e9fe18e8.png

 

Cena +/- 29,99 za 500ml

 

Cytat

Fresso Wheel Cleaner

Marzysz o błyszczących, pozbawionych zabrudzeń i osadu felgach czy nadkolach?

Fresso Wheel cleaner to kwintesencja wszystkich cech produktu, którego zadaniem jest dokładne wyczyszczenie zewnętrznych zakamarków auta przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

Dzięki zaawansowanej formule, Wheel Cleaner przywiera do elementu skutecznie rozpuszczając nagromadzone zanieczyszczenia.

Przy lekkich zabrudzeniach produkt możesz rozcieńczyć z wodą w proporcji nawet do 1:10.

Produkt nie zawiera kwasów i jest bezpieczny w użyciu dla wszystkich rodzajów felg, opon oraz aluminium.

Dodatkowo zawiera inhibitory korozji, które chronią czyszczone elementy przed powstawaniem rdzy.

Wheel Cleaner posiada zasadowe pH.

Główne cechy:

  • Bezpieczny dla wszystkich rodzajów felg (również polerowanych), opon oraz aluminium.
  • Świetnie doczyszcza zewnętrzne zakamarki auta
  • Zawiera inhibitory korozji
  • Duża moc czyszczenia dzięki wysokiej koncentracji
  • Na lekkie, regularne zabrudzenia możesz rozcieńczyć produkt nawet do 1:10.
  • Produkt o zasadowym pH.
  • Zapach perfumowany: cytrusowo-aromatyczny.

Oto innowacyjne spojrzenie na autentyczną świeżość. Zapach zbudowany wokół dominującego akordu cytrusów i przeźroczystych piżm. Utożsamia siłę i rześkość. Kombinacja wodnego i słodkiego serca z drzewną nutą osnutą wokół herbacianej bazy.

Sposób użycia:

  • Nanieś za pomocą atomizera na felgi gotowy lub rozcieńczony Wheel Cleaner.
  • Rozprowadź dokładnie produkt przy użyciu pędzelka lub delikatnej szczoteczki.
  • Pozostaw produkt na około dwie minuty, nie dopuszczając do wyshnięcia produktu
  • Dokładnie spłucz felgi wodą pod ciśnieniem.
  • Przed użyciem produktu sprawdź jego działanie w mało widocznym miejscu.
  • Produkt używaj na chłodnych felgach w zaciemnionym miejscu.
  • Przechowuj w temperaturze powyżej 4 stopni Celsjusza w zaciemnionym miejscu

Pojemność:500 ml

 

Deturner Wheel Cleaner

obraz.png.318734c3b8d2bcfdc9f4ef548866a665.png

Cena +/- 24,90 PLN za 500ml

Cytat

Deturner TIRE & WHEEL CLEANER 500ml mycie kół

Deturner Expert Line TIRE & WHEEL CLEANER

Zasadowy produkt do mycia felg oraz powierzchni gumowych takich jak opony, uszczelki i gumowe dywaniki. Z łatwością usuwa z opon stare dressingi oraz głębokie i trudne zanieczyszczenia, przygotowując powierzchnię do aplikacji nowego zabezpieczenia. Siła czyszczenia została wypośrodkowana między dogłębnym czyszczeniem, a bezpieczeństwem dla czyszczonej powierzchni. Może być również używany, jako środek do bieżącego mycia felg. Nie wpływa na powłokę ceramiczną którą są pokryte felgi.

Sposób Użycia:

  • Nanieś środek na wcześniej zwilżoną i opłukaną powierzchnie i wypracuj pędzlem.
  • Spłucz obficie wodą. Jeżeli to konieczne, powtórz czynności.
  • Używaj rękawiczek ochronnych i nie pozostawiaj do wyschnięcia.
  • Możesz również pominąć płukanie i od razu rozpocząć aplikację Tire & Wheel Cleanera jeżeli na feldze nie zalega dużo luźnych zabrudzeń, typu piasek i błoto.

 

Dzisiaj luźna prezentacja dwóch nowych produktów zasadowych do mycia felg.

Felgi nie myte od 208 dni co stanowi 6 miesięcy i 27 dni oraz 3825 km przebiegu.

2022-05-28-15-07-24.jpg


2022-05-28-15-07-25.jpg


2022-05-28-15-07-28.jpg


2022-05-28-15-07-33.jpg

 

https://youtu.be/cAmacBXUpVU

 

 

Podsumowanie:

Długo szukałem następce #OhMyCar Wheel Cleaner. Produkt ten dawał świetne doznania zapachowe podczas pracy. Uwielbiam produkty które tak pachną - robota jest w tedy mega przyjemna.

Dziś na tapetę wpadły dwa produkty Fresso i Deturner.

Obydwoma płynami osiągnąłem bardzo dobre rezultaty czyszczące na tych zapuszczonych po zimie felgach - dziś ocena doczyszczania 5/6.

Zapach Fresso - dla mnie rewelacja - męskie perfumy. Odkąd pojawił się AutoGraph producenci chyba częściej wybierają perfumowane zapachy męskie 😉

Zapach Deturner'a też bardzo przyjemny.

Piana Fresso bardzo specyficzna - taka tłusta, klejąca. Bardzo fajnie oblepiała te felgi. Oceniłbym ją na 5.5/6

Piana Deturner'a 5/6

Generalnie jak na pierwsze użycie oba produkty przypadły mi do gustu z przewagą dla Fresso - ze względu na intensywniejszy zapach i tą fajną tłustą,klejącą piankę - bardzo specyficzna, jakbyście masłem jeździli po felgach 😉

Będę je męczył dalej bo na razie minusów nie dostrzegłem 🙂

Generalnie uśredniając: aplikacja, szczotkowanie, pędzelkowanie, zapach, piana, wypłukiwanie - wszystko dziś na tych felgach 5/6

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.