Skocz do zawartości

Brać się za to czy lepiej odpuścić?


DrejkBr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, lubię sprzątać swoje auto oraz myć i mam do tego cierpliwość. Mam mały garaż, że tylko mogę otworzyć szeroko lewa stronę auta planuje kupić myjkę ciśnieniowa k5 karcher oraz odkurzacz piorący SE 4001 lecz nie mam trochę warunków żeby np. w garażu myć całe auto jedyny plus to mam piec na ekogroszek więc ciepła woda jest pod myjkę dostępna non stop. Chciałbym dorabiać w tym kierunku bo szkoda mi wydawać około ponad 2500zł kosmetykami i mieć tylko na swoje auto. I co wy byście zrobili kupili i mieć to dla siebie czy jakoś oferować np. sprzątanie aut + mycie zewnątrz i wewnątrz?

Dodam, że pracuje w firmie gdzie są trzy busy i na dodatek jeżdżę nimi i może uda mi się dogadać z zarządem, że mógłbym czyścić im auta ale trochę słabo to widzę bo pewnie wola wrzucić w koszty od jakieś firmy która bardziej się tym zajmuje i na fakturę.

 Pozdrawiam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, alexander.p napisał:

Zacznij to robić! Wnioski sam wyciągniesz, w którą stronę iść.

Lub

Atakuj, chłopaki za ceramikę biorą 2.5 koła

Cześć, na ceramikę raczej trzeba mieć garaż chociaż gdzie można swobodnie robić a u mnie to raczej odpada.

Pozdrawiam i dzięki za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myjki przyjmują wodę max 40stopni , więc ta ciepła woda to i plus i minus, bo musiałbyś to puścić przez np. baterię termostatyczną prysznicową ( ustawienie wstępne 38*C) ale tracisz na przepływie i trzeba było by sprawdzić ile litrów na minutę podaje taka bateria . 

Co do dorabiania sobie myciem aut ... legalnie to nie tylko działalność lecz ogólnie pojęta ekologia , czytaj separatory , pozwolenia itd . Więcej informacji  o tym problemie  masz już na forum opisane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, powalla napisał:

Myjki przyjmują wodę max 40stopni , więc ta ciepła woda to i plus i minus, bo musiałbyś to puścić przez np. baterię termostatyczną prysznicową ( ustawienie wstępne 38*C) ale tracisz na przepływie i trzeba było by sprawdzić ile litrów na minutę podaje taka bateria . 

Co do dorabiania sobie myciem aut ... legalnie to nie tylko działalność lecz ogólnie pojęta ekologia , czytaj separatory , pozwolenia itd . Więcej informacji  o tym problemie  masz już na forum opisane. 

Okej rozumiem, a co gdy np. będę tylko prał tapicerki i czyścił w środku pojazdy? Na to chyba nie trzeba mieć jakiś pozwoleń itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.