Skocz do zawartości

Polecane studio detailing + oklejanie Warszawa, Radom i okolice


lol19pl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, z racji, że będę odbierał nowe auto (dopiero maj/czerwiec) chciałem narzucić coś na lakier, żeby wytrzymało cały okres eksploatacji (4 lata), oczywiście biorę tu pod uwagę, że na "reset" powłoki i narzucenie top coat, będę miał czas 1-2 razy do roku, a auto zrobi <20kkm rocznie. Niestety sam nie mam na tyle czasu, więc chciałbym to zrobić w jakimś studiu.

W grę wchodzi też ewentualne oklejenie dachu na czarno (dach+ słupki - toyota rav4, ale nie jestem pewien, bo jeszcze mogę zmienić kolor auta) i ppf na reflektory przednie, a może i nawet full front, w zależności od ceny.

Jeśli ktoś zna takie studia, to proszę o polecenie, jeśli ktoś pracuje, albo jest właścicielem, to możecie mi podesłać orientacyjną wycenę na ceramikę z oklejeniem dachu na pw.

Jeszcze nie mam pewności, ale raczej na usługę będę brał fakturę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slovak5 lat temu robili wnętrze auta rodziców, ale teraz widzę, że robią same na prawdę grube fury (aż dziw, skąd tyle tego w Radomiu 🤣), mam ich na swojej liście, ale muszę wypytać o ceny najpierw.

@PawelRDM, no prawie, tylko, że nigdy w Radomiu nie mieszkałem, ale jak to będzie toyota (jeszcze są wewnętrzne rozterki, ale lipa na rynku jest straszna) to tam będę odbierał. Zerknę w portfolio.

@KUBA46do Płocka mi akurat nie po drodze, ale dzięki za polecenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lol19pl napisał:

 

@PawelRDM, no prawie, tylko, że nigdy w Radomiu nie mieszkałem, ale jak to będzie toyota (jeszcze są wewnętrzne rozterki, ale lipa na rynku jest straszna) to tam będę odbierał. Zerknę w portfolio.

 

A to przepraszam, coś pomyliłem 🙂 Toyota Romanowski w Radomiu i Kielcach ma tez "swój" Detailing zobacz sobie na fb wyglada to całkiem dobrze. Niewątpliwym plusem jest możliwość wrzucenia tej usługi w ewentualne finansowanie. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2022 o 13:28, PawelRDM napisał:

A to przepraszam, coś pomyliłem 🙂 Toyota Romanowski w Radomiu i Kielcach ma tez "swój" Detailing zobacz sobie na fb wyglada to całkiem dobrze. Niewątpliwym plusem jest możliwość wrzucenia tej usługi w ewentualne finansowanie. Pozdrawiam 

No, z tego co się orientowałem, sama powłoka "3 letnia" chyba jakiś gtechnic, 4500 brutto. Trochę dużo jak za samą powłokę na fabrycznie nowym aucie, gdzie tak na prawdę wystarczy spolerować wosk z fabryki. Jak sobie przewartościuję na roboczogodzinę, to wychodzi całkiem sporo. To ciekaw jestem ile sobie liczą przy dodatkowo zabezpieczonych szybach, felgach i skórach? Pewnie z 6 tysięcy. 

Cały czas się zastanawiam nad czymś prostym do nałożenia typu mohs Evo. Byle podbijane moonlightem czy innym boosterem i wytrzymymało 4 lata. Też jest zagadka, bo nie wiem kiedy odbiorę auto, może być koniec czerwca, a może być początek sierpnia, więc w sierpniu mógłbym prosto z salonu pojechać do rodziców, szybkie mycie z dekontaminacją, polerka na zasadzie cleanera, odtłuszczanie i powłoka - może w 10h bym się wyrobił z pomocą taty. Ale czerwiec-lipiec to albo będę już w pieluchach albo siedział jak na szpilkach w oczekiwaniu na rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.