Jump to content

Polecane studio detailing + oklejanie Warszawa, Radom i okolice

lol19pl

Recommended Posts

Cześć, z racji, że będę odbierał nowe auto (dopiero maj/czerwiec) chciałem narzucić coś na lakier, żeby wytrzymało cały okres eksploatacji (4 lata), oczywiście biorę tu pod uwagę, że na "reset" powłoki i narzucenie top coat, będę miał czas 1-2 razy do roku, a auto zrobi <20kkm rocznie. Niestety sam nie mam na tyle czasu, więc chciałbym to zrobić w jakimś studiu.

W grę wchodzi też ewentualne oklejenie dachu na czarno (dach+ słupki - toyota rav4, ale nie jestem pewien, bo jeszcze mogę zmienić kolor auta) i ppf na reflektory przednie, a może i nawet full front, w zależności od ceny.

Jeśli ktoś zna takie studia, to proszę o polecenie, jeśli ktoś pracuje, albo jest właścicielem, to możecie mi podesłać orientacyjną wycenę na ceramikę z oklejeniem dachu na pw.

Jeszcze nie mam pewności, ale raczej na usługę będę brał fakturę.

@Slovak5 lat temu robili wnętrze auta rodziców, ale teraz widzę, że robią same na prawdę grube fury (aż dziw, skąd tyle tego w Radomiu 🤣), mam ich na swojej liście, ale muszę wypytać o ceny najpierw.

@PawelRDM, no prawie, tylko, że nigdy w Radomiu nie mieszkałem, ale jak to będzie toyota (jeszcze są wewnętrzne rozterki, ale lipa na rynku jest straszna) to tam będę odbierał. Zerknę w portfolio.

@KUBA46do Płocka mi akurat nie po drodze, ale dzięki za polecenie. 

10 godzin temu, lol19pl napisał:

@PawelRDM, no prawie, tylko, że nigdy w Radomiu nie mieszkałem, ale jak to będzie toyota (jeszcze są wewnętrzne rozterki, ale lipa na rynku jest straszna) to tam będę odbierał. Zerknę w portfolio.

A to przepraszam, coś pomyliłem 🙂 Toyota Romanowski w Radomiu i Kielcach ma tez "swój" Detailing zobacz sobie na fb wyglada to całkiem dobrze. Niewątpliwym plusem jest możliwość wrzucenia tej usługi w ewentualne finansowanie. Pozdrawiam 

W dniu 18.01.2022 o 13:28, PawelRDM napisał:

A to przepraszam, coś pomyliłem 🙂 Toyota Romanowski w Radomiu i Kielcach ma tez "swój" Detailing zobacz sobie na fb wyglada to całkiem dobrze. Niewątpliwym plusem jest możliwość wrzucenia tej usługi w ewentualne finansowanie. Pozdrawiam 

No, z tego co się orientowałem, sama powłoka "3 letnia" chyba jakiś gtechnic, 4500 brutto. Trochę dużo jak za samą powłokę na fabrycznie nowym aucie, gdzie tak na prawdę wystarczy spolerować wosk z fabryki. Jak sobie przewartościuję na roboczogodzinę, to wychodzi całkiem sporo. To ciekaw jestem ile sobie liczą przy dodatkowo zabezpieczonych szybach, felgach i skórach? Pewnie z 6 tysięcy. 

Cały czas się zastanawiam nad czymś prostym do nałożenia typu mohs Evo. Byle podbijane moonlightem czy innym boosterem i wytrzymymało 4 lata. Też jest zagadka, bo nie wiem kiedy odbiorę auto, może być koniec czerwca, a może być początek sierpnia, więc w sierpniu mógłbym prosto z salonu pojechać do rodziców, szybkie mycie z dekontaminacją, polerka na zasadzie cleanera, odtłuszczanie i powłoka - może w 10h bym się wyrobił z pomocą taty. Ale czerwiec-lipiec to albo będę już w pieluchach albo siedział jak na szpilkach w oczekiwaniu na rozwiązanie.