Skocz do zawartości

Produkty do felg od Tenzi - różnice


AudiA3_Dejmian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuje zakupić krwawe felgi od Tenzi ale zauwżyłem parę butelek jednego produktu i nie wiem, który najlepszy.

Pierwsza butelka:
1.Tenzi Pro Detailing PRIX pH7 krwawa felga
image.png.3a4ba58258ef3479beede87d2c6a42b0.png

Druga butelka:

2.Detailer KRWAWA FELGAimage.png.63c8c7cb7d9eb5f64fa1705878d882b4.png

 

3.Detailer CZYSTA FELGA

image.png.b0c03dbfde00566b824b01a21d3c6f88.png

 

Czym się różnią pierwsze dwie butelki i który ze wszystkich 3 produktów jest najlepszy do regularnego mycia przy wizycie na myjni? 
Bo do większych szczurów kupić chcę "TENZI ALUX GT KWAS" ale szukam czegoś - jak wyżej pisałem do regularnego mycia. A może coś innego niż te 3 butelki? Ale z tego co czytałem to do regularnego mycia tenzi wypada chyba najlepiej jakość / ilość a cena.
Pozdrawiam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AudiA3_Dejmian , do regularnego napewno :nr3, do odrdzewiania, raz na pol roku "krwawa felga ", prixa nie znam 😉 , alux mam, ale jeszcze nie musialem uzyc, jest na czarne( od brudu) mega zabrudzone fele, stezeniem sile czyszczenia regulujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@AudiA3_Dejmian Różnica miedzy Prixem a krwawą felga sa taka ze Prix w teori powinien być skuteczniejszy. Miałem kiedys Pirx'a w starej szacie graficznej jak jeszcze było w tenzi zwykłym i dawał on rade ale to było z 8 lat temu i od tamtej pory przesiadłem sie na adbl VL.

Do regularnego mycia polecam własnie tenzi czysta felge lub pochodne jak Excede UWC, SG EF itp 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.