Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Alzak,

a jakie dokładnie udało Ci się wyrwac? to te 50 ml ;) ?

 

Tak kupilem wszystkie dostepne 50ml

 

-Number One

-Synthetic Edition

-Rotundus Glaze

-Exemplar

-Ostendo

-Durus

-Mystery 89

 

A takze duzy Magnum opus ...

 

Tak wiem mam problem ... ah te promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze w srode, niestety z relacjami i testami u mnie ciezko niezbyt mam na to czas i brak zdolnosci fotografa ... to nie jest moje coddzienne zajecie i niestety ubezpieczenie ktore posiadam nie pozwala mi przetrzymywac samochodu na noc wiec czesto z czasem walcze ...

 

Co do Magnum opus byla to cena wyjatkowo atrakcyjna nie taka jaka jest na stronie ... zmienila sie receptura i Jason z Definitive pozbywal sie tego co mial w magazynie trwalosc i wyglad podobno sie nie zmienila pojawilo sie tylko nowe opakowanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ... firma ktore niezbyt dlugo jest na rynku ma ceny troche zaporowe, 70 jeszcze moge dac ale 1500 za produkt ktory nie ma zadnego potwierdzenia swojej ceny hmm

 

Korzystajac z zakupow grupowych i z tego ze cena byla dosc atrakcyjna postanowilem sprobowac co tam namieszali a moze sie jakies nowe dobre smarowidlo trafi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
firma ktore niezbyt dlugo jest na rynku ma ceny troche zaporowe

 

 

Takich wysokopółkowych firm które zaczynają/zaczynały z cenami kompletnie z kosmosu w porównaniu do renomowanej konurencji, to można by wymienić na szybko co najmniej ze 3 ;)

 

A tą akcją z tymi cenami, firma pokazała tylko co się tak naprawdę składa na cene wosku - marketing. Niby nie jest to żadna nowość bo wiadomo że jednostkowy koszt zrobienia wosku nie jest duży , ale tutaj pokazali to publicznie, bez ogródek.

 

Każdemu następnemu potencjalnego kupcowi ich wosków z najwyżej półki zaświeci się w głowie lampka przy kupnie - "skoro mam wyłożyć 1500 funtów, to jakim cudem inni zgarneli praktycznie ten sam wosk za 70?" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta firma tak naprawde jest na rynku troszke dluzej niz sie tak naprawde wydaje tylko wczesniej nazywala sie Brough&Howarth co nie zmienia faktu ze produkty do wyprodukowania jednego sloiczka takiego wosku kosztuja pewnie z 20f ...

 

To samo jest z innymi markami watpie ze uzywaja jakis "cudownych" produktow ktore podbijaja cene produkcji wosku ... a i tak wszyscy kupuja te smarowidla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
a i tak wszyscy kupuja te smarowidla.

 

z tym wszyscy to bym nie przesadzał ;)

 

Myślę, że każdy powinien przetestować choć raz wosk od któregoś z "jedno sezonowych producentów wyższej półki". Czy to będzie PA, M&K czy właśnie Definitive Wax - nie ważne.

Trzeba zaufać w: doświadczenie, ekskluzywność i cała tą gadkę marketingową, producentów którzy są na rynku już "prawie od roku ;) ".

Fajnie jeśli uda się kupić produkt w jakiejś atrakcyjnej promocji tylu 20 - 30% off. Wtedy zbliżamy się do realnej wartości kupowanego produktu. Definitive Wax robiąc promocję 95% off, dał jasno znać ile realnie warte są jego produkty :/

Wracając do tematu, trzeba coś kupić żeby móc o tym pisać. Sam się o tym przekonałem na przykładzie produktów PA. Nakupowałem prawie wszystkiego, użyłem i już wiem że są bardzo dobre :good: , choć kompletnie nie warte pieniędzy które za nie zapłaciłem :D:D:D .

Jeśli już mam przepłacać to chcę dostać w cenie LEGENDĘ Zymola czy SV, z chęcią przepłacę za podpis Paula Daltona na certyfikacie CRa ale nie mam zamiaru płacić za marketing, drewniane skrzyneczki, kryształowe flakoniki i to coś co wkleił Evo kilka dni temu :idea: - nie są tego warte :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i tak wszyscy kupuja te smarowidla.

 

z tym wszyscy to bym nie przesadzał ;)

 

Myślę, że każdy powinien przetestować choć raz wosk od któregoś z "jedno sezonowych producentów wyższej półki". Czy to będzie PA, M&K czy właśnie Definitive Wax - nie ważne.

Trzeba zaufać w: doświadczenie, ekskluzywność i cała tą gadkę marketingową, producentów którzy są na rynku już "prawie od roku ;) ".

Fajnie jeśli uda się kupić produkt w jakiejś atrakcyjnej promocji tylu 20 - 30% off. Wtedy zbliżamy się do realnej wartości kupowanego produktu. Definitive Wax robiąc promocję 95% off, dał jasno znać ile realnie warte są jego produkty :/

Wracając do tematu, trzeba coś kupić żeby móc o tym pisać. Sam się o tym przekonałem na przykładzie produktów PA. Nakupowałem prawie wszystkiego, użyłem i już wiem że są bardzo dobre :good: , choć kompletnie nie warte pieniędzy które za nie zapłaciłem :D:D:D .

Jeśli już mam przepłacać to chcę dostać w cenie LEGENDĘ Zymola czy SV, z chęcią przepłacę za podpis Paula Daltona na certyfikacie CRa ale nie mam zamiaru płacić za marketing, drewniane skrzyneczki, kryształowe flakoniki i to coś co wkleił Evo kilka dni temu :idea: - nie są tego warte :wallbash:

+1 niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
ciekawi mnie ich polityka i co z tego będzie :o

 

dupa będzie :P

to tak jakby SV wystawił CR po 200 zł bo zmienia wzór słoików :D:D

większość ludzi nie jest głupia i dla nich wszystko o firmie i jej produktach jest już jasne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.