Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

JM63, Bawiąc się razem z Grubym i jego Focusem, pamiętam, że cleaner ładnie barwił paluszki (do domycia) Jakiś negatywów nie zaobserwowano.

 

Podobnie z samym woskiem. O ile jestem świadomy, o tyle mam metalika i nie ma problemów.

 

PS. Za to Dzinkins był zauroczony LA MISSem White Galaxy na swojej trójce (dostrzegł różnice zmiany barwy), a z białej ponoć wyszła Persilowa biel, a'la transit. ;) Tak, więc... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymon_k, wystarczy do nas napisać jakiej politury, cleanera potrzebujesz. Określić siłę czyszczącą, wypełniającą, grubość ziarna ścierajacego. Zazwyczaj w ciągu 14 dni od zamówienia "magiczną miksturę" masz u siebie w domu. (porą zimową wydłuża się czas realizacji)

 

Jako, że jesteśmy w dziale wyższa półka, brałbym EXO - za łatwość aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PA daję fajną śliskość jeśli chodzi o "stare 360" i relatywnie ułatwia domywanie. Nie wiem jak z Radiusem, bo nie korzystałem, a mam tak, że jak nie doświadcze to się nie lubię wypowiadać na podstawie opinii osób trzecich. Wierzę, że jest lepiej niż dobrze.

 

Gdybym miał wybierać Autobahn czy PA360... Wziąłbym Autobahna. :) Za ten jego zapach i w sumie brak minusów, bo i cena znośna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, minęło 1.5 tygodnia, wrzucam szybki update.

 

Przebieg niewiele wzrósł, bo tylko 200km (łącznie od początku testu 1800), auto jeździło ostatnio tylko po mieście i przykryte było grubą warstwą kurzu. Jest to 5 płukanie, tym razem powrót VP Snow Foam. Jak widać różnice pozostają cały czas na podobnym poziomie.

 

 

Czekam aż się jakaś większa różnica ukaże 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.