Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Griffe, O ile atlantique można nałożyć aplikatorem, o tyle Royal to tylko ręczna robota. Musi czuć ciepło rąk, w innym przypadku równomierne rozprowadzenie nie należy do przyjemnych/możliwych.

 

Wypocenie jest równomierne. Wygląd jak to wygląd - super.

Polecam spróbować samemu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario, powiem "skromnie", że mój samochód nawet po wosku z lidla wygląda ładnie, więc... różnic w wyglądzie nie ma dużych. Można doszukiwać się refleksów, ale tutaj nie o to chodzi. :)

 

Jak ktoś chce oceniać wosk pod względem "robienia roboty wizualnie" to proponuje smarować na suchara. (czyli bez przygotowania auta) I nagle jej "oooooooo" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy to na pewno odpowiedni temat...znaczy, czy wystarczająco wysoka półka :o

 

Chce na dniach nabyć jakiś przyzwoity wosk, który będzie ładnie wyglądał na mojej bordowej maździe (copper red), ale i w razie potrzeby poleży troszkę na lakierze.

Na razie najlepszy wosk jaki miałem, to dodo supernatural, raz nakładałem też zymol glazur. Czy któryś wosk naturalny daje się nakąłdać przy temp. poniżej 20'C?

Budżet to około 100GBP i w tej cenie mam do wyboru np. AutoFinesse Spirit, kilka zymoli...

 

możecie coś doradzić, polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za wosk ZYMOL ROUGE CARNAUBA WAX (RED)? Dziś wybrałem się na relaks na saunie i spotkałem pana, który zawsze przyjeżdża MB W123 wyglądającym, jakby dopiero wyjechał z salonu. Zeszło na temat wosków i on zaproponował mi wymianę właśnie tego wosku (około 70% słoiczka) na moje testery dodo (w sumie to jest 5 testerów, z czego 3 napoczęte. Oczywiście się zgodziłem z samych względów finansowych, ale tego konkretnego zymola nie widzę na stronie producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szoszon1983, idź w Zymola tylko jakiegoś nadającego się do perłowego lakieru

 

a czemu perłowych, skoro mój jest metalizowany?

zaproponuj coś może. Kupiłbym zestaw samplerów, ale zaczynają wysyłać dopiero od połowy listopada :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
szoszon1983, idź w Zymola tylko jakiegoś nadającego się do perłowego lakieru

 

a czemu perłowych, skoro mój jest metalizowany?

zaproponuj coś może. Kupiłbym zestaw samplerów, ale zaczynają wysyłać dopiero od połowy listopada :/

 

dałbym sobie głowę uciąć, że jak to pisałem to pod Twoim avatarem nie było informacji o aucie :o

 

a wracając do pytania - za tą kasę - chyba Glasur :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy dalej z testem BoS vs Insignis V2.

 

Przelot: 1600km, tydzień temu Snow Foam + mycie SV Car Bath + Quick Finish. Dzisiaj Magifoam + ostatni program bezdotyku - w sumie jest to 4 płukanie. Nadal nie zdradzam który wosk gdzie leży - zobaczymy co będzie dalej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.