Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że się nie gniewasz Marcinie ;)

Pewnie, że się nie gniewam :) A stan lakieru to jeżdżąca reklama dla Piotrka właśnie, choć wiadomo - na fotkach można pokazać, a raczej ukryć co się chce. Jednak na żywo też robi robotę, kto widział ten wie :good:

 

a o BoSie mógłbyś coś napisać? (nie wiedziałem nawet że ktoś u nas go już ma :shock: )

Zajrzyj do "Twój aresnał", dopiero co wrzucałem i opisywałem :) Więcej info wkrótce, bo szykuje się drugie auto do poprawek po zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek robił foty i z tego co wiem tylko czas zwiększony. Może wrzuci jeszcze jakieś inne fotki.

P.S. Postaram się coś pyknąć za dnia i pokazać, bo lakier jest faktycznie dosyć ciekawy - niestety beznadziejnie szybko się rysuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

red, zdjęcie jest genialne :shock::good:

normalnie przeszła mi przez myśl idea kupienia błękitnego auta :o:mrgreen:

 

w dziale twój arsenał widziałem Twoją kolekcję :good: myślałem że już coś podziałałeś...

czekam zatem z niecierpliwością :)

 

Teraz jeszcze przebieram nóżkami w oczekiwaniu co napisze dzinkins o porównaniu CR i Insignisa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

gruby_RS, najpierw zdjęcie "grupowe" - Panowie, nie znamy się ale jakbym zobaczył te auta w takiej konfiguracji "na żywo" to bym od razu wiedział że to zlot KA :D

ba! - nawet po nikach bym rozpoznał właścicieli :)

 

Teraz Twój RS... Cztery miesiące powiadasz :o I Ty zmieniłeś ten wosk na SkyFlya???

I w dodatku jesteś zadowolony???

Teraz to się czuję zagubiony jak Pinokio w trocinach i już w ogóle nie wiem co mam myśleć :wallbash::wallbash::wallbash:

 

A ponieważ z tego co czytałem, smalcowałeś i Insignisem i CR to co byś o nich powiedział?

Warto dołożyć do CR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ty zmieniłeś ten wosk na SkyFlya???

 

CR po dłuuuuugim namyśle został - mimo zdecydowanego Klienta z szeleszczącą gotówką ( :oops:8-) )

Taki zakup to jednak zdarza się raz w życiu... :roll:

 

SkyFly vs CR....?

 

Some say: SkyFly to GTR, natmomiast CR to 911 Turbo.... :song::song::song:

 

 

... fajnie jeźdźić i jednym i drugim, ale lepiej mieć oba :evil::kox::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(właściwości hydrofobowe, podbicie koloru, efekt lustra etc.)

 

Na razie nie mam pomysłu jak to ująć.... zerknij tu wieczorem... :lol::D:kox:

 

Sprzedaj co masz z wosków, kup za to Sky Fly i CR, normalnie używaj "na codzień" i ciesz się nimi...to już naprawdę koniec drogi naturalnych wosków...chyba że ponownie wynajdą koło, proch albo nową drogę do Indii... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, dzięki za odzew!

Pozwolę sobie jeszcze podpytać o jedną nurtującą mnie kwestię...

Jesteś najprawdopodobniej jedynym na KA właścicielem zarówno Insignisa i CR. To woski z samej góry palety SV ale różnica cenowa między nimi jest znaczna :o

Widziałem oczywiście filmik 50/50 na VW ale to takie "suche :) " dane. Jak wygląda porównanie tych dwóch wosków, który daje Ci większą frajdę?

Gdyby nie było różnicy w cenie i musiałbyś wybrać tylko jeden to? :D:D:?:

 

W ramach sprostowania nie posiadam CR :/

 

Jakbym miał wybierać CR vs Insignis to gdy:

- ceny te sama - CR

- ceny rynkowe - Insignis

 

I tak jak pisał Wujek - najlepiej mieć oba wtedy nie ma dylematu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

gruby_RS, ale jeśli jakość Twojego jasnowidzenia ma być porównywalna do bohatera wklejonego komiksu to ja dziękuję :lol: wolę dalej metodą prób i błędów napadać wszystkie okoliczne grody :D

 

dzinkins, sorki, myślałem że widziałem CR w Twoim przepastnym koszu z woskami jak byłeś w Łodzi :o a filmik 50/50 na VW mnie jakoś w tym przekonaniu utwierdził :)

ale dzięki za odzew!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CR po 4 miechach do klasa sama w sobie :song:
Podobnie jak Evo, dziwię się, że oceniasz to po zdjęciu fury... ;)

 

[ Dodano: 16 Sierpień 2012, 10:29 ]

Sprzedaj co masz z wosków, kup za to Sky Fly i CR, normalnie używaj "na codzień" i ciesz się nimi...to już naprawdę koniec drogi naturalnych wosków...chyba że ponownie wynajdą koło, proch albo nową drogę do Indii... :)
Koniec drogi... hmm... drogi, której jedynym ogranicznikiem są finanse?

gruby_RS - a według Ciebie taki realny/zdroworozsądkowy koniec - gdzie się znajduje? Bo im dłużej w to wchodzę tym bardziej widzę, że powyżej powiedzmy 300/500 PLN zaczyna się ostra ideologiczno-psychologiczna propaganda.

Porównując to do branży w której siedzę - ludzie kupują do domu zestawy audio za gruuuube złotówki, a otrzymują dźwięk identyczny lub gorszy od zestawu kilkanaście razy tańszego. Tu znowu działa wspomniana propaganda - nazywana oficjalnie marketingiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powyżej powiedzmy 300/500 PLN zaczyna się ostra ideologiczno-psychologiczna propaganda

 

:good:

 

ludzie kupują do domu zestawy audio za gruuuube złotówki, a otrzymują dźwięk identyczny lub gorszy od zestawu kilkanaście razy tańszego.

 

w naszym przypadku albo widzisz efekt( ewntualnie chcesz widzieć ) albo nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.