Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Po miesiecu, 5 myciach, okolou 1000km, pod chmurka i do tego codziennie na budowie, zakurzony i calonocny deszcz Atlantique jak sadze trzyma sie dzielnie, chociaz kropleki juz nie takie okragle bobaski

 

dsc4257small.jpg

 

dsc4258small.jpg

 

dsc4259small.jpg

 

dsc4260small.jpg

 

Tak natomiast wyglada ten sam deszcz, na tym samym kurzu, ale na kilku dniowym EXO:

 

dsc4262small.jpg

 

dsc4263small.jpg

 

dsc4264small.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Chciałbym odgrzać temat SV Insignisa. Swego czasu, kilku wybrańcom udało się go kupić ale jakoś poza Evo, nikt nie dzielił się specjalnie wrażeniami z pracy z tym woskiem.

Oczywiście są filmiki 50/50 np Insignis / CR - dzinks :good: ale nikt nie pisał czy wosk faktycznie okazał się taki genialny i czy spełnił pokładane w nim oczekiwania :o

 

Zgaduje że jest nie najgorzej bo dotychczas żadna sztuka nie zawitała do działu sprzedam :D:D ale zapraszam do podzielenia się wrażeniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym odgrzać temat SV Insignisa. Swego czasu, kilku wybrańcom udało się go kupić ale jakoś poza Evo, nikt nie dzielił się specjalnie wrażeniami z pracy z tym woskiem.

Oczywiście są filmiki 50/50 np Insignis / CR - dzinks :good: ale nikt nie pisał czy wosk faktycznie okazał się taki genialny i czy spełnił pokładane w nim oczekiwania :o

 

Zgaduje że jest nie najgorzej bo dotychczas żadna sztuka nie zawitała do działu sprzedam :D :D ale zapraszam do podzielenia się wrażeniami :)

 

Jak za tą kase to nic lepszego nie widzę :good: U Tfelka poleżał z 3miechy u mnie też nie mniej mniej! Zapach i "Ingi" na poziomie - czego chcieć wiecej :good:

Nie żałuję ani 1zł wydanego na ten wosk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

dzinkins, dzięki za odzew!

Pozwolę sobie jeszcze podpytać o jedną nurtującą mnie kwestię...

Jesteś najprawdopodobniej jedynym na KA właścicielem zarówno Insignisa i CR. To woski z samej góry palety SV ale różnica cenowa między nimi jest znaczna :o

Widziałem oczywiście filmik 50/50 na VW ale to takie "suche :) " dane. Jak wygląda porównanie tych dwóch wosków, który daje Ci większą frajdę?

Gdyby nie było różnicy w cenie i musiałbyś wybrać tylko jeden to? :D:D:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, Insignis to jeden z tych wosków, który się kupuje i już nie sprzedaje :) Mam póki co tylko porównanie z Mirage i Shield. Jeśli idzie o look to jest gdzieś pomiędzy tymi dwoma woskami - daje ciekawą głębię i odrobinę szklistości. Lakier moim zdaniem też robi się "cieplejszy" jeśli idzie o barwę. Ale tak naprawdę to największy jego atut to zrzucanie wody - jest po prostu takie :shock: i to nawet po 1.5 miesiąca. Jeśli idzie o zapach, czy prostotę nakładania i polerowania to jak to w przypadku wosków SV jest nieprzyzwoicie zajebista. Niedługo planuję porównanie z BoSem mimo, że to raczej 2 skrajnie różne woski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Griffe, Insignis ze względu na fakt że jest woskiem limitowanym, nie da się na wprostkę zapozycjonować w hierarchii SV. Zważywszy jednak na ceną jaka obowiązywała w Norwegii to był on bardzo zbliżony do Mystery co wg mnie jest już wysoką półka.

 

Na SV się specjalnie nie znam ale w Zymolach jestem już mogę śmiało powiedzieć że "obcykany" i śmiem postawić tezę że topowa trójka - Atlantique, Vintige i Royale choć różnią się ceną znacznie to woski niewiele różniące się od siebie w praktyce ;)

 

[ Dodano: 15 Sierpień 2012, 11:35 ]

red, przyziemne pytanie, ale mogę podpytać o lakier?

 

a o BoSie mógłbyś coś napisać? (nie wiedziałem nawet że ktoś u nas go już ma :shock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę to największy jego atut to zrzucanie wody - jest po prostu takie :shock: i to nawet po 1.5 miesiąca

 

Widziałem i potwierdzam :)

 

red, przyziemne pytanie, ale mogę podpytać o lakier?

 

Jest świetny :)

dsc3549kz.jpg

Mam nadzieję, że się nie gniewasz Marcinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.