Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Griffe, gdybyś zaczął od PA to SV podbijałby apteką ;) Kwestia przyzwyczajenia. Czym głębiej w słoik tym zapach inny. Wąchanie ze słoika może mylić, bo zapach miesza się z naturalną wonią szkła murano.

 

Moim zdaniem zapachowo to wygrywają Zymole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffe, Przyniosłem sobie autobahna - pachnie jak syrop na kaszel dla dzieci. Blauweiss mieszanka owoców tropikalnych, papaja, mango no ładnie, ale woń jest taka specyficzna, taka... no te tabletki jak byłem mały miały podobny zapach. Może farmaceuci wzorowali się na swissvax'ie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

SJake, na i zabiłeś mi ćwieka :o

Napisałeś że Z Concourse pachnie "amerykańską landryną", SV pachną apteką...

Skoro twierdzisz też, że Husaria fajnie pachnie to muszę sobie jeszcze raz przemyśleć ten zakup, bo zmysł powonienia to my mamy odmienny - nie ma co :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, Concours to cynamon - no nie lubię. :oops: co prawda nie przeszkadza to w żaden sposób w pracy. Wszak nie oblizuje paluchów.

SV tak jak napisałem. Husaria pachnie nieźle, ale czy lepiej... no z zapachami tak jak z dziewuchami, kolorami itd.

 

Parafrazuje - zymol według mojej klasyfikacji wygrywa zapachowo.

 

maya, fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

SJake, luzik - jaja sobie robię :)

Nasza dyskusja o zapachach do niczego nie prowadzi i mówiąc szczerzę to aż się dziwię że nasz jeszcze moderatorzy nie wycieli :D:D

 

Prawda jest taka, że każdy z nas aby zaspokoić ciekawość, musi sobie swój wymarzony wok kupić i samemu wyrobić swoją opinię. A jak się nie spodoba to od tego jest dział "sprzedam". Następny właściciel może być w niebo wzięty :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autobahna - pachnie jak syrop na kaszel dla dzieci

 

Oj Panie, przesadzasz, jaki syrop? :o:P . Autobahn to chyba najlepiej pachnący wosk... :song:

 

Husaria pachnie nieźle

 

Jeśli tak jak "prototypy" to owszem nieźle, ale jest to sztuczny, perfumowany zapach...

Mam kilka różnych wosków PA :P i efekty "mierzalne" są bez zarzutu, ale zapach....nie.

Ostatnio niuchnąłem sobie CR-a, tak dla zdrowotności.......no pachnie inaczej niż SkyFly :|:kox:

 

Ale co tam, dyskusja o zapachach, to podobne zagadnienie jak Audi vs BMW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVO. chciałbym poruszyć sprawę Nano Express, (to tez z wyższej półki). Na jakie woski/ selanty najlepiej stosować? Czy może bezpośrenio na lakier? Ja też go stosuję do plastików, gum, chromowanego grilla i efekt jest super.

 

[ Dodano: 6 Sierpień 2012, 14:19 ]

Ale co tam, dyskusja o zapachach, to podobne zagadnienie jak Audi vs BMW :D

A i tak na końcu zawsze wygra VW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panie, przesadzasz, jaki syrop? . Autobahn to chyba najlepiej pachnący wosk...

 

No nie przesadzam. Pachnie jak syrop dla dzieci. Czy ktoś powiedział, że syrop dla dzieci musi źle pachnieć? ;) Czy w aptece śmierdzi?

 

:dontknow:

 

Jeśli tak jak "prototypy" to owszem nieźle, ale jest to sztuczny, perfumowany zapach...

Mam kilka różnych wosków PA i efekty "mierzalne" są bez zarzutu, ale zapach....nie.

Ostatnio niuchnąłem sobie CR-a, tak dla zdrowotności.......

 

W zapachowości wax'ów to Polishangel musi jeszcze trochę popracować i w wymienianych jest tutaj na ostatnim miejscu. Wąchać polecam z panelu. Ale... jest progress. Husaria nie pachnie niczym różany kwiat, ale jak różany krem do rąk już tak. Lepiej tego opisać nie potrafię :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w aptece śmierdzi?

 

Ciebie jednak nie przegadam :D nie śmierdzi, ale też nie pachnie jak "woskowni" SV :P

 

Wąchać polecam z panelu

 

:shock::song: jak dotąd wystarczało niuchnięcie w słoik, rozumiem że to next level :-]

Husaria nie pachnie niczym różany kwiat, ale jak różany krem do rąk już tak

 

No to trzeba jednak obwąchać.... :song:

Czy może bezpośrenio na lakier?

 

Z mojego doświadczenia, to jest on zupełnie "samodzielnym" spray-sealantem, spokojnie wytrzymuje i przyzwoicie kropelkuje do miesiąca czasu. Użycie jako podbicie wosku, spowoduje że będziemy mieli efekt "wiecznego" wosku-powłoki :evil::-];)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

mario, o NE masz cały temat w Testach, jakbyś miał więcej pytań to tam, ew w temacie o quick detailerach. Ale tak na szybko - na lakier można , ale nadal trzeba go rozprowadzić aplikatorem, więc w sumie żadna różnica. Możesz stosować na każdy wosk i sealant, napewno nie osłabi ale nada własną charakterystyke zachowania się wody, wyglądu, poślizgu etc.

 

 

No i tak na logikę, SV ma w ofercie tylko naturalne woski, więc dziwnym by było gdyby wypuścili produkt który nie współgra z ich woskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

mario, ja położyłem SV NE dwa dni temu na Atlantiqa - look powalający :shock:

Ale zgodnie z tym co napisał Evo w teście, to nie jest to QD na "po każdym myciu" a tak co 3 - 4 pucu pucu auta.

Jak się przypomnisz to napiszę za tydzień i za dwa, jak się zachowuje wosk.

 

SJake, używałeś może SV NE? Czy to coś podobnego w działaniu do PA Connoisseur Rapidwaxx?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.