Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

tomsiu1972, ja bym położył na sealanta, zobaczył co wyszło, kontrolował trwałość, a gdy się osłabi zabezpieczenie, położył na nowo, już po HDC, wtedy będzie można wyciągnąć wnioski co lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wolfgang Deep Gloss Paint Sealant 3.0 + Carbon mam same dobre doświadczenia, myślę że z Titanium będzie podobnie.

Jeśli Wolfganga kładłeś na dedykowany cleaner to Titanium na nim spokojnie poleży swoje, jeśli nie to jest obawa że wszystko zjedzie razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fancivi, nie powiem żeby Carbon na Wolfgangu jakoś specjalnie jeszcze przyciemniał, natomiast na pewno w widoczny sposób przełamuje sealantowy look. Stosowałem takie połączenie kilka razy po lekturze forum w USA gdzie podobne połączenia są bardzo powszechne. Teoretycznie łączysz trwałość i zabezpieczenie jakie daje sealant z wyglądem jaki daje wosk naturalny - jak juz kiedyś pisałem takie "best of both worlds" :)

 

Ale czy teraz latem ma to sens :? Teraz to smaruję Z Concours na HDC i jazda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz trafiłem dzisiaj na ich stronę i tak się spodziewałem, że przegieli trochę z ceną. U nas na forum nic o tej marce nie ma, w wątek się wpisują to niech sobie zagoszczą ;)

 

Swoją drogą maja na stronie różne zestawy swoich produktów w miniaturkach po 100ml - fajny pomysł do testowania, no ale jak topowy wosk słaby ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Pepper moja "droga" to Z Carbon, Titanium, Concours, Destiny, Atlantique, Vintage, Royal, SV Onyx, Mirge, Concorso, Insignis, Crystal Rock... i parę innych.... proponuję "ochłonąć"...... :D:lol:

 

Już o tym pisałeś i dałeś mi do myślenia...

Ja jestem obecnie w połowie tej drogi (Droga Grubego - propozycja pojęcia do wklejenia do leksykonu :lol: ) i planuję nią podążać aż do końca, choć też zaczynam wahać się nad zasadnością tego planu :o

 

Można spytać, czym z perspektywy swoich doświadczeń smalcujesz teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Lepiej nie zadawać pytania, jeśli nie jesteś gotowy na odpowiedź... :-]

 

Czyli jednak Coli wystarcza? :shock::shock::shock::D

 

Nie no, na serio pytam. Z Concoursa sprzedałeś, samplerki Vintiga i Royala poszły w świat. NA CR szukasz chętnego od dość dawna :o To co sobie zostawiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak Coli

 

no nie, bez przesady, choć ostatnio w duecie z SRP pokazał pazur na niebieskim Scirocco :song:

 

NA CR szukasz chętnego od dość dawna

 

Sprzedany :song: Nabywca chciał pozostać anonimowy :)

 

To co sobie zostawiłeś?

 

Na Focusa PA LaMiss Custom Gruby Edyszyn... :-]

 

img0005xsb.jpg

img0009fay.jpg

img0010wh.jpg

 

Efekty w połączeniu z dedykowaną politurą-cleanerem IMO są... :kox:

 

Reszta świata?

 

img0019xn.jpg

 

...mocna cena, owszem, ale i mocny gracz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.