Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Evo, helpdesk robi wrażeni :song:

Swoją drogą to ciekawe, że większość producentów wosków prześciga się w informacjach o ilości carnauby w wosku a tu 30 i 40% a na opakowaniu o tym ani słowa :o

Tak na margiesie to to żółta czy biała carnauba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Swoją drogą to ciekawe, że większość producentów wosków prześciga się w informacjach o ilości carnauby w wosku

 

 

No niby tak, ale nie spotkałem się wcześniej z jasno określoną zawartością masy carnauby do masy całego wosku, żaden producent nie podaje czego ich % tak naprawdę dotyczą a tutaj mamy to czarno na białym, za co moim zdaniem plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że helpdesk Scholl ma niezły, odpowiadajac w 15 minut na maila o 22 :P

Dziękujemy :P;)

Teraz mi powiedzcie co jest resztą i odpalam produkcję :)

Ha ha to nie takie proste, prace nad tymi woskami trwały bardzo długo ;)

O Vintage'u jest info na stronie producenta, o Rocku też masz być.

Spokojnie, już niedługo informacje i w języku polskim ;)

Nadmienię że do regularnej pielęgnacji został specjalnie stworzony SW40 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm , nie wiem czy to wysoka półka , ale od miesiąca cichaczem testuję carbona położonego na lakier w sposób urągającym marce zymol . ( lakier kompletnie nie oczyszczony ) . Nic nie pisałem , ale cholera cały czas mnie zadziwia zrzucanie wody i kropelkowanie . Progi i dolne partie drzwi po prawie miesiącu kropelkuja zajebiście , gdzie Red czy Petes'53 dawno znika .

Czas chyba pomyśleć o jakiejś wyprzedaży .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
S40 ?

 

 

S40 + IPA , czyli golusieńki lakier ;) choć mam wrażenie że duuużo lepiej rozprowadza się na czymś oleistym. Tak myśle że HDC + Vintage to byłoby fajne kombo, wizualne i zapachowe :-]

 

 

Jak tam smarowanko LA MISS-em? Ujdzie?

 

 

Jakby powiedział Robert B. - nie ma lipy :good: Gdyby tylko jeszcze PA podkupiło kogoś odpowiedzialnego za zapachy od SV albo Z...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ok, zgodnie z zapowiedziami materiały foto&video z lania wody po kombinacji Scholl W09&Vintage :)

 

 

isdsc03852.jpg

isdsc03855.jpg

isdsc03856.jpg

isdsc03857.jpg

isdsc03859.jpg

isdsc03861.jpg

isdsc03872.jpg

 

 

Oglądamy w 1080p !

 

 

 

 

No mi się podoba :) A jak ładnie robaczki schodziły dzisiaj pod samą myjką :song: Generalnie gołym okiem widać że jest dużo lepiej niż było przy Vintage'u położonym na goły lakier, oczyszczony IPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo :good:

 

 

To teraz pytanie: czemu Carbon nakladany na odp*****ol pod chmurką, ba, nawet lekko kropiło, na niewyglinkowany lakier (pod palcami podobny do papieru 800) na Cherry Glaze, kropelkuje i odpycha wodę jak zły, a ten sam Carbon na lakierze po korekcie, HDC, wygrzany, wyleżany dobę w garażu kropelkuje i odpycha 'nieźle'? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

micha-ł, nie no , wosk mam raptem kilka dni na masce, a już jutro będzie się musiał "przesunąć" i zrobić miejsce na nowe nabytki ;) Ale z tego co słyszałem od użytkowników to bidy nie ma i trochę posiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powinien być opakowany każdy wosk aspirujący na wyższą półkę! Wielkie pudło, w zestawie mikrofibra i dwa aplikatory, zapakowane w podwójny woreczek, w tym jeden strunowy. Widać że producent się postarał i nie żałował grosza na opakowanie. Czy wosk zasługuje na bycie w tym temacie? W USA kosztuje 50$ - tyle co Carbon i z podobnymi woskami jest porównywany. U nas na forum traktowany jakoś mało poważnie, a wielka szkoda, bo po pierwszym użyciu padło wiele przekleństw wyrażających wielką aprobatę. Postaram się zrobić formalny test. Arcyciekawy jest aplikator, który przed użyciem musi być wilgotny, co mnie nastawiło sceptycznie, po wysmarowaniu całego auta stwierdzam - to najlepszy aplikator z jakim miałem do czynienia!

 

DSC_0107%2520%2528Medium%2529.JPG

 

DSC_0108%2520%2528Medium%2529.JPG

 

DSC_0112%2520%2528Medium%2529.JPG

 

Wilgoć! Tak ma być! Żeby nie zapomnieć do czego użyliśmy aplikatora - zaznaczamy krzyżykiem (pesymiści) lub ptaszkiem (optymiści) ;)

 

DSC_0100%2520%2528Medium%2529.JPG

 

Na razie zapożyczone kropelkowanie:

26042008250.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucre, na ten moment mogę coś napisać na temat nakładania i ścierania - spodziewałem się, że będzie o wiele trudniej, ale to sama przyjemność, poziom "woreczków", a wygląd czarnego auta też pierwsza klasa, nałożyłem znajomemu i nie będę miał niestety kontaktu z autem, więc na test trwałości dopiero przyjdzie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.