Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

takiej konkretnej jeszcze nie

To tak jak u mnie. Kurcze chyba jednak się szarpnę na jakiegoś carbona przed poważną korektą :| , skoro u Ciebie Concours po 2 tygodniach zachowuje się jak dzień po aplikacji to może i u mnie nie będzie tragedii :o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czarny koń rozgrywki :-]:-]:-]

 

SV Insignis - położony na czyste autko, bez cleanera, na powietrzu, po starciu wosku odrazu zaczęło padać :x myślałem że nic z tego nie będzie ale ....... :-]

 

Autko smarowałem :

- w sobotę

- temp. ok 7-8'C

- samochód zrobił 950km - trasa śnieg,deszcz, błoto

- jedno mycie na dezdotyku wodą

 

Efekt widać poniżej, polecam HD :-]:-]:-] - hehe nie kupicie go od ręki :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa trix będzie na innym panelu, więc wrzucę w oddzielnym filmiku

 

 

dodam że wosk świeży bo kilkudniowy

 

edit:

ok, pierwsza wizyta na bezdotyku zaliczona.

niestety, samemu to sobie można - pokręcić palcem w bucie. Filmy miały iść ze statywu - okazało się, że po kilku sekundach na statywie film przestawał się nagrywać- dlaczego? Nie mam pojęcia.

 

W związku z powyższym, fajnie by było gdyby ktoś chciał pomóc, przetestować produkty (czy osłabiają wosk) itp

 

narazie wrzucę to co mam - tylko atak trix'a bo później odechciało mi się czegokolwiek

 

środek nałożony na tylny słupek i przedni błotnik, powinien leżeć 5-7 minut - po 5 minutach prawie spłynął pionowych powierzchni

jeśli chodzi o zapach - po wsadzeniu nosa w butle czuć znajomy zapach szamba z irona, tutaj jednak moc zmniejszona do połowy. przy aplikacji nie jest to uciążliwe

 

po spryskaniu słupka

 

tak wyglądał po kilku minutach na słupku

 

30cyfxc.jpg

 

a tak na błotniku.

 

2mcy2x1.jpg

 

podczas spłukiwania

 

 

no i lanie wody z 5litrowej butli trzymając aparat w ręku ( zalecany pełny ekran żeby coś dostrzec)

 

 

 

generalnie nie widać żeby trix osłabił wosk, krople podobne, odprowadzanie wody też. samochód raczej zadbany więc o jego skuteczności nie ma co mówić w tym przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.