Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Głoś w sprawie trwałości. Oto dach wysmarowany Zymolem concours. Kiedy? I tak mi nikt nie uwierzy, w październiku! Samochód cały czas garażowany, myty ręcznie, przejechał 3-4 tys.

Krople, które widać to stopniały śnieg.

 

 

dsc0031small.jpg

 

przyklad2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, ale to limitowana seria... większość tych wosków jest kupiona, lecz jeszcze nieużywana (potraktowana jako inwestycja). Odsprzedający życzą sobie po 50k $.

Sułtan Brunei ma i smarował, ale powiedział, że nie wrzuci filmiku, bo go ludzie z KA "zhejtują" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sułtan Brunei ma i smarował, ale powiedział, że nie wrzuci filmiku, bo go ludzie z KA "zhejtują"

 

Ja czytałem, że Muammar Kaddafi miał i wrzucił filmik, nie spodobał się sziting i biding ludowi i co mu zrobili. Nie dziwię sie, że reszta zaturbanionych możnych też nie chce teraz pokazać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom... kalkuluje, że na świecie używa go 5 osób. 40% z tej złotej piątki nie korzysta z neta. Kolejne 40% nie chwali się tym co ma. Pozostałe 20% nawet nie pamięta, że ma takie coś, a smarujący, nieświadomy Koreańczyk i tak nie ma pełnego dostępu do sieci, a nawet jak ma to z kliszówki wiele nie pokaże.

 

Nie wierzę w to, ale jak mawia pismo.. Wierzcie, a będzie wam dane ;) czy jakoś tak..

 

że Muammar Kaddafi miał

 

Ot co... cała tajemnica. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A ja nie wierze, i dla mnie Solaris to Yeti/Potwór z Loch Ness/Chupacabra.

 

Wosk nie jest na tyle drogi żeby robić z niego inwestycje (biorąc pod uwagę dochody docelowego targetu) i tajemnice , może gdyby kosztował 300k zamiast 30k to prędzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, czy ja wiem...

 

Jest snob co się nie załapał na piramidę, a ma fundusze i wolne 50 patoli. Kupujący np. sklep z USA kupił Solarisa za 25k i wystawia za 50. Szcześliwiec klika i bęc... sklep zarobiony na 25k$ - 100% zwrotu inwestycji + 100% zarobku po przykładowo 2-3 latach.

Ludzie inwestują w różne rzeczy - w akcje, fundusze inwestycyjne, a taki wosk to jak dobrze oprocentowane obligacje, bo zawsze znajdzie się dewiant co się pokusi.

 

Co do istnienia... To trzeba zrobić zrzutę 7-8$ od każdego użytkownika na forum i rozwiejemy wątpliwości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przetopimy i wyślemy do forumowiczów "zrzutkowych" w mydelniczkach ?

 

Eee.. nie za bogato. ;) Lekko przesmarowany aplikator w hermetycznym zamknięciu :D

 

SJake i to byłby najlepszy pomysł

 

Tylko problem w tym że chętnych znalazłoby się tylu, że uzbieralibyśmy góra na 2 gramy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka mx_n, w takim razie Wiolu, wiesz na co przeznaczysz wolne soboty. Kupi się rolkę 15x30mb i uszyjesz dla wszystkich.... prawda? ;) Taaaaak... :mrgreen:

 

Evo, przenieś może wszystko co OT do luźnych - tytułując "Czy Solaris istnieje?" lub coś w tym stylu...

 

P.s Zaraz poszłoby w świat, że CAŁA POLSKA smaruje SOLARISEM! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Wiolka mx_n, w takim razie Wiolu, wiesz na co przeznaczysz wolne soboty. Kupi się rolkę 15x30mb i uszyjesz dla wszystkich.... prawda? ;) Taaaaak... :mrgreen:

 

Pff wolne soboty! Jakie wolne soboty...a te serniki to myślisz, że kiedy ja piekę? :mrgreen:

 

[ Dodano: 29 Luty 2012, 15:47 ]

P.s Zaraz poszłoby w świat, że CAŁA POLSKA smaruje SOLARISEM! :D

 

Bogaty kraj to i smarowidła "na bogato" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.