Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

sposób i warunki używania mojego auta a Pumy Grubego są "ciut" inne

 

nie chcę być "ambasadorem" Evo (przecież "My" się nie lubimy :D) , ale tak jest. Pumcia wygrzewa się w garażu, a "prawdziwej" zimy tj. plucha, śnieg i sól mieliśmy, tak zebrać "do kupy" może 2 tygodnie.

Może praktycy (Evo, wax-master, Maru (innych nie znam)) się wypowiedzą ile czasu CR "daje radę"? :o Mieliście chyba auta klientów, używających "na codzień" zabawki, które ja bym wyprowadzał tylko w niedzielę, przy wilgotności 0% :D;)

Bo zaraz będzie opcja, że Gruby "przesmarował jeszcze raz" i szpanuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja CRa w prawdziwych warunkach, przy pogodzie jak za oknem widziałem...raz :P Był to Phantom którego relacja jest na forum, auto zrobiło w miesiąc 4kkm, i dwie warstwy CRa trzymały się jak głupie, bez znaczenia czy to maska,dach,drzwi czy spód zderzaka, a auto bynajmniej nie było czyste co widać na zdjeciach. Cała reszta supercarsów które dostawały CRa była woskowana tak często/ robiła takie niskie przebiegi że to mało miarodajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepiej właśnie tak jak EVO robi testy w każdych warunkach. Auto podatne na mróż, śnieg, deszcz, jazdę po mieście, nie garażowane wtedy najciężej ma a wiadomo że pominięcie każdego z pkt daje ochronę dłuższą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az zastanawiajace jest ze u Evo jest az taka roznica na niekorzysc, to chyba pokazuje jak duzo zmiennych wplywa na trwalosc woskow

Widać któryś z nich przyłożył się bardziej, Evo pewnie machnął 3 razy aplikatorem na krzyż a Gruby odwalił ceremonię ;) i stąd lepsze efekty. Ale nie ma co gdybać u kogo i dlaczego leży dłużej, są 3 miesiące znaczy że można ;)

 

ps. Gruby jeszcze 3 i potwierdzisz teorię Swissvaxa :)

ps.2 Quick finish nie miał wpływu na ten efekt który mógłby być zauważalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na deserek:

(ładuje się, a ja idę spać) ;)

 

 

Wygląda przyzwoicie. :idea:

 

Uwagi:

- 80% czasu auto garażowane pod dachem.

- nie myte ręcznie

- Myte 6 razy na bezdotyku (program 4) w tym 4 razy przy użyciu MagiFoam

- W 20% nocowało na deszczu, śniegu, mrozie, oberwało 3 kupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę później kilka fotosów jak wyglądał samochód. Od ostatniego płukania przed wykonaniem filmu (przejechał 220km)...

 

Wydaje mi się, że moim sekretem jest zadaszenie. :) albo coś dodają do tej wody na bezdotyku. (dla pewności myłem na różnych)

Wosk został nałożony w temperaturach 5-10 stopni i zanim wyjechał "z budki" minęło 5 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrusiek636, jeśli chodzi o wydajność to wydaje mi się być słabsza niż konkurencji spod znaki Z i S. Na autko idzie z 6-8 gram, więc słoiczek 150ml wystarczy na około 15 razy. (2-3lata)

 

Evo jeszcze tego nie skomentował. ale chyba będzie :zly: i stwierdzi że zejdzie do max 2 gram :D:lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.