Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W zime to tak akurat miesiąc, lato/wiosna odpowiednio dłużej. Znany jest w przyrodzie przypadek gdzie w lato, CR na perfekcyjnie przygotowanym lakierze wytrzymał 2 tygodnie, a Onyx na lakierze który nigdy nie widział glinki i cleanera kropelkował dalej po 1,5 miesiąca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Evo, dziś nie wytrzymały mi zwieracze i przy +1 stopniu na auto poszedł HDC i Concours. Bez glinki i korekty lakieru - na szybko bo miałem tylko 5 godzin.

Ma to szansę się utrzymać do wiosny :?:

Chodzi mi o aspekt aplikacji wosku przy tej temperaturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

sam miałem dziś dystans do tego pomysłu :D

ale tak jakoś wyszło :o

miało być tylko mycie aż tu nagle zwolniło się miejsce pod wiatą :-]

na aucie nie było już nic z Titaniuma nałożonego w października (3 miechy i 9 tyś km temu) a prezent od Mikołaja mówił do mnie - "nałóż mnie tylko na maskę - będzie super!"

później namówił mnie na dach i drzwi... i tak jakoś wyszło :D

na wiosnę jak się ociepli, zrobię pełną korektę i jeszcze raz nałożę Concoursa - zobaczę ile wtedy przetrwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Sucre - bo trzeba być twardym a nie miętkim! :D:D:D

 

co do HDC to tragedii nie było - rzekłbym że nawet przyjemnie się pracowało - może to była jednak kwestia mojego zapału :o

a na serio to HDC być przyniesiony z ciepełka - prosto z domu - tylko auto było zimne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie zależy wam na super trwałości to warto kupić onyxa dla samego zapachu

Sam się zastanawiam nad onyx na wiosnę jako pierwszy wosk w czarnym słoiczku ;) , jak byś mógł powiedzieć ile mniej więcej poleży, byłbym bardzo wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie zależy wam na super trwałości to warto kupić onyxa dla samego zapachu

Sam się zastanawiam nad onyx na wiosnę jako pierwszy wosk w czarnym słoiczku ;) , jak byś mógł powiedzieć ile mniej więcej poleży, byłbym bardzo wdzięczny :)

Evo napisał wcześniej, zima miesiąc, lato odpowiednio dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ariello01, tak więc..

 

Windsor Black to nic innego jak ulepszony LA MISS - o nutę zapachową wyczuwalną podczas użycia i ciemny pigment + kilka olejków. Carnaubowy Voltarz ~70.

Prostota aplikacji i dopolerowanie cieszy każdego. Śmiem twierdzić, że jest równie dobry w tych kategoriach co Crystal Rock.

Gładkość, sheeting - pierwsza liga.

Wosk jest równie trwały.

 

Co do aplikacji na jasnych lakierach, to miałem okazje spróbować na srebrnym i... ten srebrny "zrobić się taki bardziej stalowy" :song: - nie każdemu może się to podobać. Czysty LA MISS spisuje się równie dobrze i raczej takiego polecałbym do jasnego koloru.

 

P.S Jeśli masz ochotę na ten produkt to polecam wyposażyć się przynajmniej w ESCLATE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.