Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe dlaczego nikt nie wspomina o Zymol Jaguar? Ja nie lubię chodzić utartymi ścieżkami i dlatego ten wosk o dziwnym składzie wpadł w moje ręce, zobaczymy co potrafi.

 

Tak nawiasem mój ulubieniec to carbon i nie ma co przesadzać z jego nietrwałością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Panowie który z wosków Zymola bardziej polecacie: Titanum czy Cabron? Właśnie szukam dla siebie odpowiedniego prezentu na gwiazdkę i padło na coś od Zymola :good:

 

Bierz oba :D

Titanium długo leży (głaskany, chuchany i field glazem utrwalany - nawet cztery zimowe miesiące). Efekt bardzo fajny.

Carbon jest fajny na lato. Co by koledzy nie pisali, dłużej jak dwa miech na aucie latem nie poleży.

 

Z innej beczki, jeśli szykowanie auta pod nałożenie wosku i samo jego nakładanie sprawia Ci frajdę to bierz obojętnie który bo są mega wydajne i będziesz sobie je nakładał co miesiąc.

Nie zapomnij o HDC. Pod woski Zymola jest konieczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dział nie do końca ten ale może moderator nie usunie.

Ok 10 grudnia będę wystawiał na sprzedaż:

ZYMOL Smart KIT - GLASUR

cena - 600 zł

 

na gwiazdkę jak znalazł ;)

 

[ Dodano: 29 Listopad 2011, 21:45 ]

Mam inne zdanie: HDC nie jest konieczny, inny, dobry cleaner też da radę, a np. taki swissvax bedzie przyjemniejszy w aplikacji.

 

Nie kłócę się z kolegą ;)

 

Powiem tak, żaden Poorboy, Coli ani Chemical Guys mi się nie sprawdził. A z SV dopiero zaczynam przygodę i ani cleanera ani żadnego wosku nie używałem. Ale to ta sama półka co Zymol więc pewnie się sprawdzi.

 

HDC Zymola pachnie czekoladą i jest trochę tłuste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carbon jest fajny na lato. Co by koledzy nie pisali, dłużej jak dwa miech na aucie latem nie poleży.
No to widać mam wypasiony egzemplarz bo już mijają 2,5 miecha po aplikacji a on nadal siedzi i nie chce grzecznie sam zejść bo zimowy titanium czeka w kolejce , najważniejsze to przygotowanie powierzchni , praca HDC do łatwych nie należy ale rezultaty użycia go mówią same za siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Carbon jest fajny na lato. Co by koledzy nie pisali, dłużej jak dwa miech na aucie latem nie poleży.
No to widać mam wypasiony egzemplarz bo już mijają 2,5 miecha po aplikacji a on nadal siedzi i nie chce grzecznie sam zejść bo zimowy titanium czeka w kolejce , najważniejsze to przygotowanie powierzchni , praca HDC do łatwych nie należy ale rezultaty użycia go mówią same za siebie

 

Pozostaje tylko pogratulować :D

Jak wiadomo wiele zależy od "czynników zewnętrznych" - garażowanie auta, przejechane kilometry, częstotliwość mycia itd. W moim przypadku każdy z tych czynników dawał Carbonowi w D...e więc i jego życie skończyło się po 2 miesiącach.

 

Ja polecam Titaniuma na zimę i Glasura na lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.