Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Z tych trzech to wiadomo, że najlepszym będzie kolejno: Glasur, Carbon i CG. Do Zymola koniecznie weź HDC bo bez tego cleaner'a osłabisz znacząco trwałość wosku. Carbon jest bardzo przyjemny w aplikacji, co do CG to sie nie wypowiadam bo nie miałem styczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeżeli chodzi o SV to do 7 lat spoko, zarówno jeśli chodzi o wygląd jak i działanie , starszych nie zdarzyło mi się używać. Jeżeli wosk będzie szczelnie zamknięty, olejki nie wyparują to nie ma powodów dla których miałby się "przeterminować".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o SV to do 7 lat spoko, zarówno jeśli chodzi o wygląd jak i działanie , starszych nie zdarzyło mi się używać. Jeżeli wosk będzie szczelnie zamknięty, olejki nie wyparują to nie ma powodów dla których miałby się "przeterminować".

 

Dobrze by była dłużej bo zapasy wosków starczą mi na 100lat :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze głosy są bardzo stanowcze - GLASUR + HDC

 

Do HDC nie planuję dedykowanego aplikatora, raczej będę go wypracowywał maszyną na czarnym waflu - chyba że HDC ma jakieś obostrzenia w tym kierunku ?

 

dzinkins, dzięki za foty - powiem Ci uczciwie że nie widać na nich żeby lakier był zajechany - pierwsza jest wręcz apetyczna :)

 

Czemu znienawidziłeś ten lakier ? Mi się on bardzo podoba, mam tylko spore zastrzeżenia do stanu mojego... Niestety, poprzedni właściciel niedługo przed sprzedażą samochodu postanowił go "wypolerować" pastą tempo i koszulką swojej ex - całość na mocno brudne nadwozie. Myślałem że go zabiję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Do HDC nie planuję dedykowanego aplikatora, raczej będę go wypracowywał maszyną na czarnym waflu - chyba że HDC ma jakieś obostrzenia w tym kierunku ?

 

.......

 

nie ma żadnych, ja nakładam DASem i pięknie się go wypracowuje.

 

Glasur - będziesz zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli CG to raczej 50/50, co do zymoola to carbona bym odpuścił, już lepiej titanium, albo wspomnianego glasoura(tego ostatniego nie używałem)

 

Mozesz powiedzieć dlaczego? mi carbon ladnie trzyma miecha. Dokladnie tyle co ma trzymac.

nie wiem czemu ale jakoś lepiej mi się nim pracuje titanium

(mam japona a nie carbona ale podobno to to samo :)

na maskę nałożyłem atlantiqa, zobaczymy jak będzie z trwałością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietypowe pytanie do ekspertów :)

Co mój ulubieniec Marc (pisałem nawet do Niego pochwalić robote :kox: ) zrobił z tym egzemplarzem CR, żę da się tak "nabrać" paluszkiem??? 2m29s...

 

 

Mój i 2 inne które "macałem" i wąchałem :kox: są twarde jak kamień :o

Wiem, że "problem" jest najwyższej wagi, ale jakoś nie daje mi to spokoju :D

 

btw... najs garage od 8m40s... :kox::song::o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, widziałeś kiedyś miękki kamień... Toż to rock i chyba tak to musi być :) Mi tam się wydaje, że on go jakoś uprzednio podgrzał - no chyba, że ma takie pazurki. :o

 

Btw. doczytałem ostatnio że nie powinno się aplikować paluszkami, a jak już poduszeczkami dłoni. Coś tam było o jakiś kwasach w pocie, ale ile w tym prawdy to... Ponoć aplikacja dłońmi to wersja dla "bidaków" co ich nie stać na aplikator. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.