Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Focus czysty, zabezpieczony, blask jak po każdym innym świeżo nałożonym wosku, ciekawe jak z deklarowaną przez producenta trwałością? :D

?

 

Liam, mam na masce "bitwe" CR vs Destiny vs La Miss...

Kroplekowanie: Jak narazie po kilku tygodniach CR wypada słabo na tle destiny i la missa - pomiedzy, którymi w kropelkowaniu róznicy nie widzę.

 

Miałem też wcześniej La MISSa i 3 miechy trzyma wzorowo... poźniej słabnie. Wszystko zależne od kilometrażu, warunków, częstotliwości mycia.

 

btw. w tym temacie o trwałości się nie gada - bez sensu :D

 

SJake zapodał byś wiecej zdjęć Twojego pięknego Audi.

 

Może kiedyś... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liam, mam na masce "bitwe" CR vs Destiny vs La Miss...

Kroplekowanie: Jak narazie po kilku tygodniach CR wypada słabo na tle destiny i la missa - pomiedzy, którymi w kropelkowaniu róznicy nie widzę.

Chciałbym zobaczyć kiedyś ''live" - szkoda, że zostałem wykluczony z grupy :D

 

btw. w tym temacie o trwałości się nie gada - bez sensu

To fakt. Popełniłem faux pas. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lipy, w filmach Jacka zawsze dobrze dobrana muza :D

Wygląda na biały, ale drzwi mają inny odcień niż reszta i widać, że ich dolny przedni profil średnio pasuje do reszty karoserii :thumbdown:

Błyszczy się fajnie :good: ale żadne zdjęcie ani film nie oddadzą widoku na żywo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miał ten białas jakieś przygody? Bo faktycznie spasowanie niektórych elementów kuje w oko. gruby_RS, co prawda Twój wątek wyczyszczony i fotek niet, ale z tego co pamiętam dużo lepiej spasowania masz?

 

W temacie bieli to jest idealna. Kolory Forda na RSach wymiatają, no a tutaj już dopieszczona na max :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi mają inny odcień niż reszta i widać, że ich dolny przedni profil średnio pasuje do reszty karoserii

 

miał ten białas jakieś przygody

 

Panowie, auto salon PL, a wyprowadzał "za brame" obecny właściciel. Przygód zero.

Biały tak oślepia że faktycznie moze wyglądać "dziwnie" :-]

Zderzaki "odcinają" się od karoseri we wszystkich kolorach RS-ów, a no i spasowanie dodatków, nakładek z tworzyw :D jest....jak to w Fordzie.

To nie Audi, czy VW...ale, uchylam szybke, "sandał" do podłogi i zapominam o tych smaczkach... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, auto salon PL

Spoko, choć to akurat żadna gwarancja :) Ale spoko, wierzę, że to ta słynna jakość Fordowa :)

To nie Audi, czy VW...

Ach tam, te też bywają kiepsko poskładane.

ale, uchylam szybke, "sandał" do podłogi i zapominam o tych smaczkach... ;)

I o to chodzi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo tematu Pavlika... :) Crystal Rock vs Zymol Destiny vs La MISS Windor Black po 17 dniach pod chmurką i 750km.

 

3200zł vs 2800zł vs 800zł

 

Każdy z wosków nałożony na dedykowanym cleanerze. Na klapie test Crystal rock na dedykowanym Cleaner Fluid vs Esclate Lotion.

 

W cześci drugiej jest "dupowozik w ciężkie tereny" Dzinkinsa SV Shield vs CR Rock po kilku tygodniach po aplikacji.

 

Miłego oglądania:

 

 

 

P.s Destiny... :zakochany: tylko gdyby nie ten szybko zasychający HDC :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cześci drugiej jest "dupowozik w ciężkie tereny" Dzinkinsa SV Shield vs CR Rock po kilku tygodniach po aplikacji.

 

Wosk nałożony 4 września - samochód pokonał ok 2000km w różnych warunkach pogodowych - umyty na bezdotyku samą wodą 2 razy. :-]

Ponowimy test po pierwszym myciu ;)

 

Crystal Rock vs Zymol Destiny vs La MISS Windor Black

 

Test jak najbardziej pozytywnie przedstawia "moc" tych wosków - najmilszym zaskoczeniem jest "zapomniany" - nie aż tak głośno promowany (na pewno mniej niż CR) Destiny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.s Destiny... :zakochany: tylko gdyby nie ten szybko zasychający HDC :cry:

 

Jacku nakładałem hdc dziesiątki razu na auto i osobiście uważam ten produkt za bardzo dobry, zgadza się może przysychać jeśli da się go delikatnie za dużo lub np złapie trochę wyciekającej wody po myciu. Aby łatwiej go rozprowadzić (jeśli robimy to za pomocą maszyny) proponuję dać kilka cieniuteńkich kreseczek produktu na pad zamiast jednej dużej kropli i powinno pójść łatwiej. I niezaprzeczalną zaletą jest to, że świetnie usuwa pozostałości po pastach które się nie domyły w czasie mycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prawej stronie na klapie Esclate Lotion??

 

Na klapie poszedł test CR na dwóch cleaner'ach.

Po lewej CR na SV CF, a po prawej CR na Esclate Lotion.

 

jak tam Shield vs CR

 

Crystal daje radę. Shield już troszeczkę słabszy... Ciekawe jakby to wyglądało na czystym autku...

 

kanar, tak to prawda. HDC jest super jeśli chodzi o rezultaty pracy. Przyzwyczaiłem się jednak nadto do cleanerów, które schodzą jak "masełko" nawet po godzinie od nałożenia. Z HDC trzeba pilnować... a że ja gapa i tak mnie pochłania aplikacja to mi czasem przyschnie ;) - a sam Krzysiek pewnie dobrze wiesz jak to się łatwo "poleruje". Jedynym wyjściem wówczas jest kapka HDC ;)

Dzięki za pomocne wskazówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z HDC trzeba pilnować... a że ja gapa i tak mnie pochłania aplikacja to mi czasem przyschnie ;) - a sam Krzysiek pewnie dobrze wiesz jak to się łatwo "poleruje". Jedynym wyjściem wówczas jest kapka HDC ;)

Dzięki za pomocne wskazówki :)

 

Nie mogę się nie zgodzić ;) Jak przyschnie to amen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.