Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Lipa te drogie woski, właśnie przeczytałem w pewnym opiniotwórczym miejscu że to tylko zachwyt, uwielbienie , marki , ceny, snoboizm i lans. . No i oczywiście czarne woreczki. Nie jestem pewien gruby_RS czy dasz radę żyć z taką etykietką :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co sobie pomyślał jakiś przeciętny Kowalski z Kowalska stojąc koło myjki jak SJake, nagrywał filmik.....

"-Ej zobacz co za idio**, ma czyste auto a jeszcze je myje i na dodatek nagrywa filmik, może mu nasze podstawimy??.

- Nie no co Ty, On pewnie jest właścicielem myjki i reklamuje jak Ona ładnie domywa....taka reklama

- Aaaa może :P "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden post pod drugim, ryzykuje warn, ale trudno...

Więc tak, znalazłem w końcu czas żeby umyć i nabłszczyć mojego plastikowego Forda...

 

img0042ba.jpg

img0044yq.jpg

img0046il.jpg

img0040eo.jpg

img0038xc.jpg

 

Dwie konkluzje, taki "message" od wujka Grubego:

 

1. Jak coś "testujemy" to smarujemy całe auto, a nie jeden czy dwa panele... śledzący wątek "zakumają" o co mi biega...

2. Nie żałuję nawet jednej złotóweczki wydanej na Crystal Rocka....

 

Auto oglądał o zachodzie słońca jeden z userów, może coś się wypowie :idea::o ....

 

Można już mnie wyśmiać...olewam to....

 

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak coś "testujemy" to smarujemy całe auto, a nie jeden czy dwa panele... śledzący wątek "zakumają" o co mi biega...

kumamy, kumam przynajmniej ja, też uważam że na panelach różnicy w życiu nie zobaczysz ale jednak na całym aucie..

Kurcze na tym foto widać WOW. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na moment, kiedy wyprzedasz wszystkie swoje woski i zostawisz CR, to bedzie dla niego najlepsza opinia. Ale chętnie poslucham co i jak :>

 

btw. byłem dzisiaj na WMMP w Poznaniu i widzialem RS'a w tym kolorze, faktycznie miazga lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,1. Jak coś "testujemy" to smarujemy całe auto, a nie jeden czy dwa panele... śledzący wątek "zakumają" o co mi biega... "

 

Ale Gruby, Ty piszesz o rzeczach oczywistych jakbyś Amerykę odkrywał :D Sam niedawno testwołeś wytrzymałość na różnych panelach :lol:

 

Zielonka wygląda na niektórych zdjęciach bardzo płasko, ale to chyba ,,zasługa" zdjęć? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Gruby, Ty piszesz o rzeczach oczywistych jakbyś Amerykę odkrywał Sam niedawno testwołeś wytrzymałość na różnych panelach

 

Ja odkryłem na nowo... :-] Brak doświadczenia musze nadrabiać eksperymentami i entuzjazmem :-]

 

Zielonka wygląda na niektórych zdjęciach bardzo płasko, ale to chyba ,,zasługa" zdjęć?

 

Fotografa z zabawakmi za xxxxx zł i hali z 40-toma świetlówkami JESZCZE nie posiadam... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM.MM Pytanie z gatunku "trudnych" i "niebezpiecznych" :D nie wiem jak dużo, i ile w tym efektu placebo i autosugestii ale "coś tam" odstaje ;)

 

Piciosz Z Glasur "na codzień", CR "od święta" + Sealanty DG na zime to koniec "mojej drogi"......

 

 

 

 

... w tym sezonie :D:lol::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.