Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów.

 

Dokonało się to, co było nieuniknione..........

 

img0002juo.jpg

img0004lt.jpg

img0005jw.jpg

img0006nc.jpg

 

Potencjalnych naśladowców musze jednak troche ostudzic i zmartwić. Komisja weryfikująca entuzjazm i doświadczenie nie jest "do przejścia" tak hop-siup. Mialem szczęscie trafić na Evo, Metysa i Wax-Mastera (kolejność alfabetyczna) i "przymknęli oko" tylko dlatego że coś tam, kiedyś pochlebnie pisałem o produktach Swissvax :D Troche pomógł w teście, tak cichaczem Evo - jak kiedyś w tym wątku obiecywał...Dzięki ;)

No i całemu procesowi selekcji entuzjastów, przygląda sie przez satelitarny tele-most sam Wielki Paul Dalton.....

Tak więc 3200 nie załatwia sprawy z automatu, ale próbować :P .......................

 

 

 

odpalam własnie to......

 

 

i popatrze "kilka" razy od 2m:18s

 

 

 

 

:lol::lol::lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Gratuluje zakupu. Myśle, że wystarczy na ładnych pare lat!

Ja wczoraj, nakładałem pierwszy raz Mirage, jedno powiem, praca z tym woskiem, to sama przyjemność. Mega wydajny, świetna aplikacja, no i to spolerowywanie. Nie trzeba się przejmować, że wosk przyschnie itd. itp. Efekt rewelacyjny!

Wielkie podziękowania dla Pawła ( Gruby_RS ) za wosk, mase porad, tłumaczenie moich niejasności i za cierpliwość.

Życze wszystkim, żeby spotykali takich ludzi.

Od siebie dodam- może cena swissvaxa, zymola itd. jest przesadzona, opinie również. Ale po raz kolejny stwierdzam, taki wosk jest odpowiedni dla konesera, osoby dojrzałej do kupna tej "wyższej półki" która doceni prace z nim i efekty. Jak to mówią do whisky i oliwek trzeba dorosnąć, może z woskami też tak jest.. ? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można wpadać na weryfikacje walorów po aplikacji?

 

:song::idea: ciężka sprawa, przecież nie posmaruje ot-tak po zwyklym myciu....trzeba zrobic nastroj, odpowiedni klimat, kadzidełka, plakat Wielkiego P. itd

 

:lol::lol::lol:

 

Wpadaj nawet zaraz, dam powąchać i może posmarować np. tylny błotnik :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje CR jak i całej pokaźnej kolekcji :) taki wosk to już można trzymać w sejfie :D

a tak BTW to mam pytanie ( proszę o wyrozumiałość gdyż dopiero chłonę wiedzę) Ty te woski trzymasz w tej lodóweczce włączonej cały czas czy tak służy Ci po prostu do ich przechowywania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, potrafisz człowieka szybko sprowadzić na Ziemię. Bo ja sie ciesze ze świeżo zakupionego Glasura a Ty mi tu takim cukrem wyjeżdżasz :ad::ad:

A tak na serio, to po co przepłacać jak po Colli jest ten sam efekt :kox::kox: ( nawiązanie do Twojego testu i oszukanego wyniku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, Wydawało mi się że miałeś CR wcześniej już :o

 

Tamtego KTOŚ podrzucił do przetestowania. Moj post z czerwca:

 

Sucre napisał/a:

gruby_RS kolekcja na prawdę godna

 

 

Niestety jestem tylko testerem . Efekt mojego ogłoszenia w dziale giełda był taki że wczoraj KTOŚ zadzwonił do drzwi i zanim zdążyłem otworzyc to już nikogo nie było....tylko "pare" słoiczków w przenośnej lodówce. Kamery nic nie zarejestrowały... musiał to być naprawde dobry i ogarnięty w temacie duszek

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.