Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

na wszystkich elementach jest położona tylko jedna warstwa

 

Tak, jedna warstwa.

 

Z przodu auta woski ewidentnie osłabły, czas, temperatura, czeste mycie no i wylanie pewnie kilkunastu wiader wody :kox: coby popatrzec na kropelki i "sziting" też pewnie zrobiło swoje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucre Dla mnie najwiekszym zaskoczeniem jest....Z Concours, ale to chyba z powodu opini o nim jakie znalazłem na forum. Różnic w wygladzie auta brak.

 

lakikwap Coli i FK trzymają sie dobrze, Mirage na jednym elemencie leży już od 3 maja. Kropelkuje dalej, aczkolwiek wyraźnie słabnie z każdym myciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Sucre Dla mnie najwiekszym zaskoczeniem jest....Z Concours, ale to chyba z powodu opini o nim jakie znalazłem na forum. Różnic w wygladzie auta brak.

 

lakikwap Coli i FK trzymają sie dobrze, Mirage na jednym elemencie leży już od 3 maja. Kropelkuje dalej, aczkolwiek wyraźnie słabnie z każdym myciem.

 

Chciałby dopytać o to zaskoczenie :)

Pozytywne czy negatywne? (właśnie chce sobie taki zestaw z HDC załatwić z tego samego źródła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałby dopytać o to zaskoczenie :)

Pozytywne czy negatywne?

 

Oczywiście pozytywne - trwałość, oprócz tego konsystencja stworzona chyba specjalnie do zabawy "by hand" no i mi bardzo pasuje cynamonowy zapach. Chyba najlepiej mi sie pracowało wlasnie z Concoursem, przy CrystalRock-u za bardzo drżały ręce :-] :-] :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał jest taki, że powoli sprzedam moją kolekcję i pozostanę przy sealantach Duragloss.

 

Troszeńke odkopie. Mysle że nie tylko ja po przeczytaniu tego postu Kolegi Wax-Paradise się uśmiechnąłem. Ale...musiałem sie przekonać sam i coś niecoś zakupiłem z sealantów DG. Powiem tak, pierwsze testy są szokujące, sziting, biding, gładkość i śliskość - m-a-s-a-k-r-a........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał jest taki, że powoli sprzedam moją kolekcję i pozostanę przy sealantach Duragloss.

 

Troszeńke odkopie. Mysle że nie tylko ja po przeczytaniu tego postu Kolegi Wax-Paradise się uśmiechnąłem. Ale...musiałem sie przekonać sam i coś niecoś zakupiłem z sealantów DG. Powiem tak, pierwsze testy są szokujące, sziting, biding, gładkość i śliskość - m-a-s-a-k-r-a........

 

rozumiem że jesteś zaskoczony na plus ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałem sie przekonać sam i coś niecoś zakupiłem z sealantów DG. Powiem tak, pierwsze testy są szokujące, sziting, biding, gładkość i śliskość - m-a-s-a-k-r-a........

 

Ale masakra czyli dobrze czy masakra czyli źle??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz ze fajny? Ciekawe jak długo potrzyma...

 

Zobaczymy, pierwsze wrażenia - tak jak pisalem wyżej - mega szok. Zaaplikowałem razem z #601, "wyższa półka" jest banalna w pracy, ale DG to nie wiem jak opisać.... 5-cio latek sam ogarnie auto :D

 

[ Dodano: 22 Lipiec 2011, 23:24 ]

Co na to Twój "Minister finansów"? 8-)

 

Zawiązała sie "spółdzielnia" - jakbyś dołączył to bedzie prawdziwa taniocha :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.