Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dużo tutaj piszecie o poceniu się Zymoli, ktoś miał takowe doświadczenie z Titaniumem ? Właśnie stałem się szczęśliwym nabywcą tego towaru o i musze pogłębić lekture aplikacji tegóż to wosku :) Słabo mi pasuje leżakowanie tego wosku w chłodnym garażu przez dłuuuższą chwile gdyż auto non stop śmiga, a i garażu brak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja standard, nakładasz na dwa elementy, pierwszy polerujesz, nakładasz na trzeci i drugi polerujesz etc. Zgodnie z instrukcją z opakowania - "Do not allow Zymol Titanium Wax to entirely dry before wiping"

 

Na twoim kolorze (mam na myśli Ibizę) skutki pocenia nie będą, aż tak widoczne. Chwilę po aplikacji możesz przelecieć auto QD i na pewno pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobione 300km od aplikacji husarii,cały dzień na słońcu i ani ,,kropli potu" :good:

Jednak ta chemizacja czasem nie taka zła ;)

Był grany bezdotyk,jest dobrze :-]

Zaraz zrzucę jakieś foto i małe video ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Husaria jak dla mnie ma jedne z lepszych ingow ;)

Sonax to to nie jest,ale daje radę :D

A tak serio,to naprawdę co ostatnio nie kładłem,to jakoś nie byłem do końca zadowolony,coraz częściej spoglądając w chemiczną część półki,Husaria trochę podniosła mnie na duchu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kończę z samplerkami i szukam jednego, dużego wosku 8-)

 

ogólnie mam do wyboru:

 

1. Zymol Glasur

2. Zymol Ital

3. SV Shield

4. SV Zuffenhausen, Blau-Weiss, Scuderia - tutaj między tymi 3 zdecyduje zapach

 

.

 

Kamil ja tam ekspertem drogich woskach nie jestem, bo próbowałem tylko trzy różne :mrgreen:

Ale mogę powiedzieć, że nie żałuję na razie ani złotówki wydanej na Shield'a. W porównaniu do Z. Concorso i Glasur nie poci się w ogóle (jestem po 2 smarowaniach). No i drugi argument pomiędzy Z i S to HDC, z którym ja na pewno się nie zaprzyjaźnię ;)

 

[ Dodano: 19 Lipiec 2013, 15:53 ]

Husaria trochę podniosła mnie na duchu ;)

No ładnie, ładnie ta Husaria wygląda :song: , panie spamerze ;)

Niestety już nie moja półka cenowa :cry:

Ciekawe ile poleży :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Jeden z "lepszch" manewrów firmy Polishangel, czyli jak z 300 kilkdziesięciu zł zrobić z dnia na dzień 1200 zł, bez żadnej konkretnej przyczyny :dontknow:

 

To chyba niedokładnie wczytałeś się w ofertę :o

Za te 900 zł dostajesz dodatkowo "eleganckie etui" :-]:-]

 

Swoją drogę, faktycznie wielka szkoda :/ . Husaria i SkyFly to świetne woski. Dystrybutor na Polskę wykonał kawał dobrej marketingowej roboty w rozpropagowaniu ich a tu taki nóż w plecy od producenta :thumbdown: - szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Yasiek, sądzę że za aktualne ceny odpowiada Pan Aloizy (spolszczone imię :P )

 

http://www.polishangel.net/collections/ ... -of-colors

 

A co do cen to o ile się nie mylę to za 389 zł było 75 ml a za 719 zł - 150 ml.

Od tego były rabaty forumowe...

 

 

polishangelnet.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do Z. Concorso

Chyba Z. Concours bo Concorso SV. ;)

 

Of kors, chodzi mi o Zymol Concours :good::mrgreen:

siwy49, już chyba drugi raz mnie łapiesz na tym o ile mnie pamięć nie myli ;)

Muszę gdzieś nad łóżkiem kartkę sobie przykleić i codziennie przed uśnięciem czytać parę razy:

 

...Zymol Concours

Zymol Concours

Zymol Concours

Zymol Concours

Zymol Concours

Zymol Concours...

 

:kox:

:kox:

 

[ Dodano: 19 Lipiec 2013, 17:23 ]

PS> Eryczek, zdjęcie Pana Alojzego się nie ładuje... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wzięło na zymol concours. Położyłem tydzień temu na maskę i przednie błotniki. Wcześniej oczywiście glinka, mycie (zymol i sv w jednym wiadrze), hdc.

Przez tydzień auto przejechało ok. 25 kilometrów i codziennie wieczorem spryskiwane wodą na bezdotyku, raz z szmponem carbath z pianownicy. Nie wycierałem. Trzy myjnie bezdotykowe mam kilkaset metrów od domu :-]

Dziś umyłem auto szamponem jużprofesjonalnie (znów car bath i zymol clear, rękawica car pro, ręcznik waflowy sv). Wosku jakby przez tydzień nie ubyło. A mimo to jeszcze raz wieczorem dałem jedną warstwę z. concours.

WNIOSKI: wydaje mi się że to był strzał w 10. Wosk jakby dostał jeszcze większego kopa. Ale na razie to look z garażu . Rano sprawdzę w słoneczku.

Przy okazji zrobiłem przedni zderzak: glinka, hdc i po raz pierwszy zymol detail. Look też mega. Mam wrażenie, że lekko przyciemnia lakier, ale może to złudzenie.

 

 

Mam pytanie do Was. Czy, po 24 godzinach dać trzecią jedną warstwę concours i drugą deaila? A może wzmocnić Filed Glaze Zymola?

Da się zrobić jeszcze większy look niż dwie warstwy wosku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario, dwie warstwy wystarczą. Motto forumowe lepiej dwie cienkie warstwy niż jedna gruba :D Dodatkowy "wet look" to tylko po korekcie lakieru, kolejne warstwy wosku przedłużają tylko jego żywotnośc. Field Glaze po mycu psiknij i będzię lux ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kończę z samplerkami i szukam jednego, dużego wosku 8-)

 

ogólnie mam do wyboru:

 

1. Zymol Glasur

2. Zymol Ital

3. SV Shield

4. SV Zuffenhausen, Blau-Weiss, Scuderia - tutaj między tymi 3 zdecyduje zapach

 

Ok, postanowiłem, że do mojego arsenału dołączy Zymol Ital 8-)

 

Teraz tylko czekam aż pojawi się w Car Spa i rozbijam świnkę 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.