Skocz do zawartości

NOWOŚĆ! Interior Detailer - Produkt do czyszczenia i zabezpieczenia wnętrza


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Linia PASSION to seria stworzona dla każdego pasjonata czystego auta. To nie tylko ładnie opakowany produkt ale przede wszystkim kosmetyki świetnej jakości. Znakomicie się prezentują i jeszcze lepiej działają. Stworzone z pasji dla pasji.

Interior Detailer - Quick Detailer do wnętrza posiadający cechy cleanera oraz dressingu. Jednocześnie czyści oraz zabezpiecza powierzchnie wewnątrz auta. Jest bezpieczny dla wszystkich elementów. Pozostawia hydrofobową warstwę ochronną. Dodatkowo działa antystatycznie i chroni wnętrze samochodu przed działaniem promieni UV. Idealna propozycja dla osób, które z różnych względów nie chcą używać dwóch różnych produktów żeby wyczyścić oraz następnie zabezpieczyć elementy w środku auta. Nałożony pozostawia w samochodzie przyjemny zapach męskich perfum.

SPOSÓB UŻYCIA:

  • Spryskaj mikrofibrę produktem
  • Przetrzyj czyszczony element mikrofibrą
  • W razie potrzeby przetrzyj element czystą mikrofibrą

Link do produktu - https://sklep.goodstuff.com.pl/pl/p/Interior-Detailer-Produkt-do-czyszczenia-i-zabezpieczenia-wnetrza/308

Interior Detailer250.png

Interior Detailer500.png

Interior Detailer1000.png

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 18.10.2021 o 10:30, D@ViD napisał:

mi zostało aby sprawdzić ten produkt

@D@ViD bierz, bardzo fajny produkt. Przyciemnienie na wysokim poziomie, u mnie na desce siedzi ponad miesiąc czasu. Efekty hydrofobowy może być przydatny w tym okresie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się i ja 🙂

Przyciemnia naprawdę dobrze,  warstwa ochronna również jest, a i chyba działa antystatycznie bo jakby mniej kurz siadał. 

Minusem jest to,  że na black piano i ekranach zostają tłuste mazy,  no ale w końcu to produkt do plastików 😉

P.S. na gumowanych elementach też super siada,  a i mi przyciemnił je nawet lepiej niż pkastiki 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.