Skocz do zawartości

Środek do pielęgnacji lakieru


Gość Luki800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zwracam się z pytaniem o preparat pielęgnacyjny do samochodu który zostawia po sobie "warstwę lakieru".

Chodzi mi oczywiście o coś typu wosk lub coś w tym stylu, używam wosku koloryzującego "T-cut" i nie chodzi mi o taki efekt ponieważ on rozjaśnia lakier i nadaje połysk oraz natłuszcza.

Bardzo przydatny byłby taki preparat do ujednolicenia koloru lakieru

gdyby lakiernik go nie dobrał idealnie.

 

Ciekawe czy istnieje coś takiego i właśnie zwracam się z prośbą o informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie nie boli... :| Nie po to tyle tematów na forum, ostatnio specjalnie stworzonych dla początkujących forumowiczów, żebyś tu wpadał i takie pytania zadawał... No wybacz. A jeśli chodzi o ujednolicenie lakierów to takowych wosków raczej nie ma - pozostaje co najwyżej polerka lub zaaplikowanie środka z wypełniaczami (np. Autoglym Super Resin Polish - AG SRP w skrócie), które ewentualną różnicę powinno zmniejszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Pytanie czy lakiernik źle dobierze bazę, czy bezbarwny, który po czasie zżółknie (w konsekwencji kolor nam ściemnieje na malowanych elementach). Można próbować aplikować glazy warstwowo na oryginalnie malowanych częściach. Ale to doraźna metoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod postami Kolegów.

Nie ma czegoś takiego.

Można sprobować wycieniowac lakier ale nie wiem na ile to pomoże.

 

P.S.

Niech zgadnę - ktoś spartolił odcień srebrny ? :D

Lepiej jest kupować elementy już pomalowane (allegro) - jest szansa że kolor w miarę będzie się zgadzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod postami Kolegów.

Nie ma czegoś takiego.

Można sprobować wycieniowac lakier ale nie wiem na ile to pomoże.

 

P.S.

Niech zgadnę - ktoś spartolił odcień srebrny ? :D

Lepiej jest kupować elementy już pomalowane (allegro) - jest szansa że kolor w miarę będzie się zgadzał.

 

Nie.

Na dniach oddaje samochód do lakiernika, dlatego z czystej ciekawości zadałem pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.