Skocz do zawartości

Bieżące zabezpieczenie felg


ValiooX

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, jako że nie mam możliwości wykonania pełnej korekty felg z zabezpieczeniem powłoką, szkoda mi też trochę pakować w nie bo prawdopodobnie to jest ich ostatni sezon u mnie, ale chciałbym ułatwić sobie mycie.
Felgi mają na tyle trudny dostęp, że aplikacja przez fibre zajmuje dużo czasu, sprawdza się QW od ADBL, bo w sumie nie mam go gdzie indziej używać.
Pomyślałem natomiast o zabezpieczeniu na mokro, wiem przyjdzie wam do głowy zapewne Gyeon Wet Coat itd. fakt zgadza się ale bardziej byłbym zainteresowany CarPro Hydro2 Lite. 
Jednakże czy znacie coś w bardziej przystępnej cenie co wytrzyma tydzień na felgach ? Myślałem o Koch PW i pakować 1:50 lub jakiś Hydrowax od CarLab czy inne takie. SG Wet Protector przerobiony, fajnie bez zastrzeżeń ale trochę tego schodzi + za tą cenę wolałbym wyżej wspomnianego Gyeona czy CarPro.

Co wy byście wybrali ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, zwirek03 napisał:

@ValiooX po Gyeon Wet coat felgi brudząc siebie masakryczne 😔 , wiem bo testowałem 

Tu nie chodzi o to żeby felgi się nie brudzily, tylko żeby ułatwiło to następne mycie i jak testowałem SG to na działanie narzekać nie mogłem tylko z ciekawości pytam czy cos tańszego w uzytkowaniu się znajdzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ValiooX napisał:

Jednakże czy znacie coś w bardziej przystępnej cenie co wytrzyma tydzień na felgach ?

Tak, Good Stuff Rims Detailer. 500ml = 30 zł

Działa na mokro tak samo jak typowe wet protectory. Przelałem prawie litr tego produktu i u mnie sie sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.