Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, kupiłem jakiś czas temu mój drugi samochód, jako że trochę zainwestowałem chcę nauczyć się o niego dbać i utrzymywać w fajnej kondycji lakier jak i wnętrze samochodu 🙂 Jakiś czas temu zakupiłem taki zestaw do mycia samochodu:
 

ADBL interior cleaner

szampon ADBL snowball

RRC wheel GEL PLUS  (krwawa felga)

ADBL Black Water (czernidło do opon)

Soft 99 fusso dark

cleaner soft99 micro liquid compound dark

Nie znająć jeszcze tego forum czytałem że są w miare okej te kosmetyki, jednak nadszedł czas na krok do przodu i poszerzenie z lekka narzędzi do pracy. Z efektów jestem zadowolony średnio niestety, ale praktyka czyni mistrza 🙂

Aktualnię chcę dokupić:

 

Piana aktywna - ADBL yeti

APC - koch chemie Green star 

dressing do wnętrz - ADBL interior WOW

ADBL interior cleaner 5l (na zapas) - do czyszczenia wnętrza

WORK STUFF KING - ręcznik do zbierania wody

Pianownica ręczna - ADBL BFF 

 

Zmienilibyście coś? Czy ten zestawik już mi spokojnie pozwoli na fajne wyczyszczenie samocohdu?  - ja myślę, że tak.

Za jakiś czas chcę kupić myjkę ciśnieniową, więc zastanawiam się nad sensem pianownicy ręcznej. Tak czy inaczej proszę o opinie - z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bum tego interior cleanera kupił litrowego. One są naprawdę wydajne. No i pianownica od adbl nie polecam, mam jeepa renegade i muszę robić dolewkę, bo 2l to mało. Jakbym miał brać drugi raz to wziąłbym marolex. Tańszy i 3l.

 

pozdro i powodzonka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, doogi_tom napisał:

Ja bum tego interior cleanera kupił litrowego. One są naprawdę wydajne. No i pianownica od adbl nie polecam, mam jeepa renegade i muszę robić dolewkę, bo 2l to mało. Jakbym miał brać drugi raz to wziąłbym marolex. Tańszy i 3l.

 

pozdro i powodzonka!

Dzięki za odzew, faktycznie ten interior 5l odpuszczę, i kupię 1l, mam teraz chyba 500ml i w sumie chwile już wystarcza 🙂
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hrupioncy Ja bym wymienił Yeti na Fx Protect, jest droższa, ale Yeti w zasadzie nadaje się tylko do typowo letniego "kurzu"

APC git
Dressing też, ewentualnie FX Protect ma genialnego zapachowo interior dressing. Co do WOW-a to pamiętaj, że są 2 wersje zapachowe (zwykła-bananowa i limited edition perfumowana).
Interior Cleaner -> Carlab cena/jakość rewelacja, miałem 1L, teraz mam 5L, używam do wnętrza, w domu, garażu...
ręcznik - King nie bez pwoodu nazywa się King, ja z ręczników Twisted Pile mam Carpro Dehyrate, Waxpro Freaky i coś z ali
Pianowica - nie pomogę bo sam zrezygnowałem z ręcznej pianownicy na rzecz opryskiwacza i robienia oprysku. Wiem, że z ręcznych Marolex Axel jest dobry.
Jak planujesz kupno myjki to dokup pianownicę PA i wtedy ręczna nie będzie Ci potrzebna (wtedy wziąłbym teraz opryskiwacz, a w przyszłości będziesz go miał na TFR do mycia zimą czy prespray przy praniu wnętrza).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.