Jump to content

Polecane studio, w szkoleniu z auto detailingu - cała Polska

Recommended Posts

Witam,

Poszukuje cenionego i polecanego studia, w zakresie szkoleń z Auto detailingu - cała Polska.

Dzięki 

5 godzin temu, Tsunami napisał:

Witam,

Poszukuje cenionej i polecanej szkoły w zakresie Auto detailingu - cała Polska.

Dzięki 

DetailingAcademy

• Lubię to 1

Szkoły detailingu jako takiej, raczej nie znajdziesz. Ale możesz zorientować się w szkoleniach organizowanych przez poszczególne studia detailingowe. Oferują zróżnicowany zakres dla początkujących i już siedzących w temacie. Ja mogę polecić (choć sam nie uczestniczyłem) w Wawie: MX Nowicki, KNR detailing, Shine Factory. W twojej okolicy zorientuj się w Detailingservice w Wieliczce, gość jest weteranem (podobnie jak ww.), ale nie wiem czy szkoli.

• Lubię to 1
1 godzinę temu, ad.am napisał:

Szkoły detailingu jako takiej, raczej nie znajdziesz. Ale możesz zorientować się w szkoleniach organizowanych przez poszczególne studia detailingowe. Oferują zróżnicowany zakres dla początkujących i już siedzących w temacie. Ja mogę polecić (choć sam nie uczestniczyłem) w Wawie: MX Nowicki, KNR detailing, Shine Factory. W twojej okolicy zorientuj się w Detailingservice w Wieliczce, gość jest weteranem (podobnie jak ww.), ale nie wiem czy szkoli.

Na wstępie, dziękuje za konstruktywna wypowiedz, co do słowa szkola... to złe to sprecyzowałem ... chodziło mi o szkolenie kilkudniowe. To co pisze kolega wyżej, to chyba najszybciej się rzuca w oczy w otchłaniach Internetu. Co do lokalizacji ,nie problemu dla mnie jechać do innego miasta, WWA czy Wrocław, żaden problem, byle bym wyniósł, jak najwięcej ze szkolenia. Bardziej mi o to chodzi, i nie o kasę tylko o wiedze. Ale dzięki za inf. odnośnie kolegi z Wieliczki, mam tam kilka kilometrów. wiec spoko opcja by była 😉 

2 godziny temu, alexander.p napisał:

DetailingAcademy

Możesz napisać cos więcej, korzystałeś z ich usług ? 

• Tsunami changed the title to Polecane studio, w szkoleniu z auto detailingu - cała Polska