Skocz do zawartości

Polecane studio, w szkoleniu z auto detailingu - cała Polska


Tsunami

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoły detailingu jako takiej, raczej nie znajdziesz. Ale możesz zorientować się w szkoleniach organizowanych przez poszczególne studia detailingowe. Oferują zróżnicowany zakres dla początkujących i już siedzących w temacie. Ja mogę polecić (choć sam nie uczestniczyłem) w Wawie: MX Nowicki, KNR detailing, Shine Factory. W twojej okolicy zorientuj się w Detailingservice w Wieliczce, gość jest weteranem (podobnie jak ww.), ale nie wiem czy szkoli.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ad.am napisał:

Szkoły detailingu jako takiej, raczej nie znajdziesz. Ale możesz zorientować się w szkoleniach organizowanych przez poszczególne studia detailingowe. Oferują zróżnicowany zakres dla początkujących i już siedzących w temacie. Ja mogę polecić (choć sam nie uczestniczyłem) w Wawie: MX Nowicki, KNR detailing, Shine Factory. W twojej okolicy zorientuj się w Detailingservice w Wieliczce, gość jest weteranem (podobnie jak ww.), ale nie wiem czy szkoli.

Na wstępie, dziękuje za konstruktywna wypowiedz, co do słowa szkola... to złe to sprecyzowałem ... chodziło mi o szkolenie kilkudniowe. To co pisze kolega wyżej, to chyba najszybciej się rzuca w oczy w otchłaniach Internetu. Co do lokalizacji ,nie problemu dla mnie jechać do innego miasta, WWA czy Wrocław, żaden problem, byle bym wyniósł, jak najwięcej ze szkolenia. Bardziej mi o to chodzi, i nie o kasę tylko o wiedze. Ale dzięki za inf. odnośnie kolegi z Wieliczki, mam tam kilka kilometrów. wiec spoko opcja by była 😉 

 

2 godziny temu, alexander.p napisał:

DetailingAcademy

Możesz napisać cos więcej, korzystałeś z ich usług ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.