Skocz do zawartości

Panther Black Ford - wada lakiernicza, odchody ptasie??


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

mam problem z Fordowskim lakierem Panther Black, mianowicie mam wiele łatek jak na zdjęciach i trapi mnie od czego one powstały?🧐

Auto już takie nabyłem, ale jak to handlarzyna ładnie je pomaskował przed sprzedażą i nie rzucało się tak w oczy, nie mniej jednak po kilku myciach wyszedł stan obecny., jeżdzę jakiś czas i nic się z tym nie dzieje niby ale pasowały by się za to w końcu zabrać..

Lakier niby jest równy chociaż nie za gruby w granicach 80-100 na całym aucie (na tych łatkach nie odbiega grubością).

 Pytanie czy jest wogóle szansa to jakoś sensownie wyprowadzić czy zostanie tylko lakiernik?😬 Nie bardzo mi to pasuje na ptasie odchody chociaż miejsca i kształty tych plam by się zgadzały, głównie dach, maska, błotnik, słupki... Na czarnym lakierze trochę to razi w oczy🤣

Z góry dzięki za każde info 🙂 

IMG_20201003_133615.jpg

IMG_20201003_134101.jpg

IMG_20201003_134900.jpg

IMG_20201024_132250.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze miejscowo pomierzyć , papierki  i jazda 😉  Jakby się okazało że to już za głęboko poszło i nie da się tego wyprowadzić polerką, to dopiero wtedy lakiernika odwiedzić .  Nie można po fotce określić czy to się da zrobić bez lakierowania , bo już nie raz takie cuda znajdywałem na lakierach i z jednych takie wżery dały się usunąć  ale były też takie które zostały, bo właściciel za długo bagatelizował kupę na aucie . 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.