Jump to content

Usunięcie drobnych mankamentów


NorbertW89

Recommended Posts

Cześć. Chcę poprawić trochę mankamentów lakieru. Chciałbym to zrobić zestawem padów na wkrętarkę. Są naprawdę małe rysy i mała powierzchnia. Jaka do tego wziąć pastę? Czy bawić się wkretarką? Polerki nie posiadam, chyba że u teścia w garażu coś się znajdzie, auto za parę miesięcy idzie do sprzedania. 

1.Jeśli chodzi o stan lakieru, to drobne rysy w kilku miejscach, schodzą pod zwykła pasta K2 turbo i ultra cut z mikrofibra. Na dachu mam takie dość spore jakby utlenienie lakieru, jest jakby wyblakły. To też schodzi pod pasta i to bardzo łatwo.

2.Druga sprawa, ktoś nie szanował progu zaladunkowego i nie wiem co tam wsadzał do auta, ale jest dość mocno porysowany i tu już bez polerki się nie obędzie. Czego użyć?

3. Pasażer wylał na dywanik wodę, schnie i schnie, dalej jest mokre. Nie mam dostępu do odkurzacza pioracego. Czym to szybko usunąć?

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, KUBA46 napisał:

@NorbertW89 ja to bym na Twoim miejscu oddał samochód na jakąś myjnie. Pakiet „na handel” i zrobią wszystko jak trzeba.

Właśnie chodzi o to, że auto sprzedaje w przyszłym roku. W tym jeszcze mi posłuży. Jadę na urlop, więc będę mógł przy domu porobić z autem. Może nawet jakaś polerkę znajdę w garażu. Naprawdę nie jest dużo do zrobienia. Spróbuję wrzucić tu zdjęcia jak zrobię. 

Pady jakieś byś polecił na wkrętarkę i pastę , czy nie ma sensu? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.