Jump to content

APP R Stop; Wpływ na lakier


filip.w.1990

Recommended Posts

Hej,

Potrzebuję opinię kogoś kto zna się na lakiernictwie i ma doświadczenie z produktem APP R Stop .

Na krawędzi blachy mam przetarty lakier. Pojawił się tam lekki nalot rdzy i drobne purchelki po lakierem. Samemu tego ruszał nie będę ( jeżeli się rozwinie, to oddam na lakierowanie po zimie), jednak chciałbym chociaż trochę zabezpieczyć to miejsce.

Kiedyś używałem preparatu APP R Stop i byłem bardzo zadowolony. Bardzo dobrze wiązał rdzę i tworzył dość odporną powłokę. Natomiast nie mogę sobie przypomnieć jednej rzeczy. Czy ten produkt jest bezpieczny dla lakieru? Miejsce z nalotem jest naprawdę małe, więc na 100% maznę gdzieś lekko lakier. Nic się nie stanie w takim przypadku?

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem nie ma na co czekać. Wyszlifuj miejsce z nalotu, zabezpiecz i oddaj do lakiernika.  Jak masz purchelki pod lakierem to musisz działać. bo rstop na ten lakier nie da rady. Trzeba zdjąć i szlifować do czystego.

Link to comment
Share on other sites

To uderzę inaczej, jak masz oddać za jakiś czas do lakiernika, na te miejsca które są narażone na rdzę połóż palcem tawot, tak możesz robić po każdym myciu...... gwarantuję, że lepiej zabezpieczy od r stop.

Oczywiście jest to zabieg na przetrwanie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.