Skocz do zawartości

Kranzle 1050ts lub 1050tst


jackVGa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Zdecydowałem się na zakup myjki ciśnieniowej Kranzle 1050 ts/tst. Jako, że nie mam rozeznania w temacie sklepów z myjkami potrzebuje informacji gdzie dostanę taką w jakiejś fajnej cenie najlepiej promocyjnej. Widziałem, że ludzie kupują wersje tst w cenie 2000zł a ja nigdzie takiej ceny nie znalazłem. Jako, że Wy forumowicze siedzicie cały czas w temacie to proszę o pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackVGa 2000 zł za Tst to raczej mało prawdopodobne.😲

Bęben i wąż w tej myjce są dokładnie takiej samej jakości jak w droższych profesjonalnych modelach, więc według mnie warto.

Nie kupuj wysyłkowo, tylko gdzieś blisko chałupy.

W Białymstoku jest Aburus, znam firmę. 

Mają dużą sprzedaż i bardzo dobry serwis.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej by Ci wyszło jakbyś miał znajomego w niemczech i on by CI tam na miejscu kupił. Ja tak zrobiłem ze swoją 1050p gdzie u nas kosztuje 1500 zł a tam 1200. Trzeba się tylko liczyć, że w razie gwarancji będzie droższa wysyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może znacie firmę kr technik? Podobno jest blisko siedziby kranzle w Warszawie. Firma kranzle w Warszawie nie prowadzi sprzedaży detalicznej i polecili mi ten sklep blisko nich. Mam ochotę tam kupić swoją myjkę. Nastawiłem się już, że nie kupie jej w takiej cenie. Nastawiam się na cenę w granicy 2400


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak do każdej innej myjki... Milion postów na ten sam temat. Cokolwiek w Techkarze kupisz, będzie ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chodzi mi bardziej o to złącze. Jest opisywane chyba jako d10 a jak patrzyłem w Techkarze to widzę np podobne tyle ze w opisie jest kew nilfisk. Czy to będzie to samo złącze? Na przykład ta: https://sklep.techkar.pl/pianownica-pa-nilfisk-alto-techkar,3,3584,2532
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.