Jump to content

Kranzle 1050ts lub 1050tst

Recommended Posts

Witam, 

Zdecydowałem się na zakup myjki ciśnieniowej Kranzle 1050 ts/tst. Jako, że nie mam rozeznania w temacie sklepów z myjkami potrzebuje informacji gdzie dostanę taką w jakiejś fajnej cenie najlepiej promocyjnej. Widziałem, że ludzie kupują wersje tst w cenie 2000zł a ja nigdzie takiej ceny nie znalazłem. Jako, że Wy forumowicze siedzicie cały czas w temacie to proszę o pomoc. 

@jackVGa 2000 zł za Tst to raczej mało prawdopodobne.😲

Bęben i wąż w tej myjce są dokładnie takiej samej jakości jak w droższych profesjonalnych modelach, więc według mnie warto.

Nie kupuj wysyłkowo, tylko gdzieś blisko chałupy.

W Białymstoku jest Aburus, znam firmę. 

Mają dużą sprzedaż i bardzo dobry serwis.

Najtaniej by Ci wyszło jakbyś miał znajomego w niemczech i on by CI tam na miejscu kupił. Ja tak zrobiłem ze swoją 1050p gdzie u nas kosztuje 1500 zł a tam 1200. Trzeba się tylko liczyć, że w razie gwarancji będzie droższa wysyłka.

Może znacie firmę kr technik? Podobno jest blisko siedziby kranzle w Warszawie. Firma kranzle w Warszawie nie prowadzi sprzedaży detalicznej i polecili mi ten sklep blisko nich. Mam ochotę tam kupić swoją myjkę. Nastawiłem się już, że nie kupie jej w takiej cenie. Nastawiam się na cenę w granicy 2400

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• 2 weeks later...
Jak do każdej innej myjki... Milion postów na ten sam temat. Cokolwiek w Techkarze kupisz, będzie ok.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chodzi mi bardziej o to złącze. Jest opisywane chyba jako d10 a jak patrzyłem w Techkarze to widzę np podobne tyle ze w opisie jest kew nilfisk. Czy to będzie to samo złącze? Na przykład ta: https://sklep.techkar.pl/pianownica-pa-nilfisk-alto-techkar,3,3584,2532