Jump to content

Pielęgnacji tapicerki skórzanej

Recommended Posts

Cześć. Szukam czegoś do bieżącej pielęgnacji jasnej tapicerki skórzanej zabezpieczonych protectorem i versiegelung od colourlock. Myślałem po prostu o chusteczkach jednorazowych też od colourlock, ale zacząłem zastanawiać się nad  QD np. ULTRACOAT LEATHER Q-D lub Cleantech leather qd?  Jakieś opinie? Dzięki za pomoc

@StreatO tych akurat słyszałem, ale nie upieram się :-) A na razie rozkminiam czy te chusteczki czy QD.  Te chusteczki są o tyle fajnie, że są jednorazowe, więc nie zajmują dużo miejsca i nie trzeba butli wozić. Bo chodzi mi aby mieć coś na wypadek w trasie, czy przy dziecku.

19 godzin temu, Koral1980 napisał:

Cześć. Szukam czegoś do bieżącej pielęgnacji jasnej tapicerki skórzanej zabezpieczonych protectorem i versiegelung od colourlock. Myślałem po prostu o chusteczkach jednorazowych też od colourlock, ale zacząłem zastanawiać się nad  QD np. ULTRACOAT LEATHER Q-D lub Cleantech leather qd?  Jakieś opinie? Dzięki za pomoc

Sprawdź tego QDeka od @DETAILiNK. Mała wygodna butla 150ml wszędzie wejdzie 🙂 

• Okay 1

2 godziny temu, Koral1980 napisał:

@smerf91 Spoko poczytam komentarze. Dzięki

A nie masz porównania z innymi QD do skór? Chyba że w komentarzach znajdę :-) 

Niestety nie mam porównania jak na razie 🙂