Jump to content

MOTOGO dystrybutorem ZviZZer!


Recommended Posts

 

Slider_1900x510_slajdertinyfied.png

Miło nam poinformować, że długo wyczekiwane w Polsce produkty cenionego na świecie producenta ZviZZer, są już dostępne w naszym sklepie. Zachęcamy do przetestowania past, padów i futer polerskich oferowanych przez producenta. System charakteryzuje się przede wszystkim łatwością pracy i oszczędnością czasu pracy. Pasty zawierają znacznie więcej składnika ściernego niż inne produkty, a pady utrzymują stałą charakterystykę cięcia nie zależnie od temperatury wytworzonej podczas pracy. Więcej informacji znajdziecie na: https://sklep.motogo.pl/zvizzer

Specjalna promocja dla użytkowników forum! z kodem "KOSMETYKAAUT" cały asortyment ZviZZer o 20% taniej do końca dnia 03.06.2020r.

Zamówienia:
online: https://sklep.motogo.pl/
tel.: +48 505 140 660, 12 378 96 92
w sklepie: ul. Europejska 7, Nieporaz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Producent nie podaje okresu trwałości produktu. Jako, że jest to produkt niereaktywny i wyprodukowany na bazie wody, to może być przechowywany w temperaturze pokojowej przez bardzo długi czas (nawet kilka lat), natomiast zalecalibyśmy zużycie produktu w ciągu 12mc od otwarcia.

  • Dziękuję 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.