Skocz do zawartości

MENZERNA 2500 JAKI PAD?


arturkw

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanie jaki najlepiej dobrać pad pod pastę menzerna 2500? Posiadam w zapasie pady od royal pads pomarańczowe typu onestep nada się czy lepiej wymienić na inne ? Był bym wdzięczny za podanie co polecacie i jakiej firmy i kolor 🙂 Dodam tylko że po tej paście auto będzie robione pastą 3800 ale to już pad wiadomo jaki ( miękki)

  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@arturkw nie ma czegos takiego jak dany pad do danej pasty, bo padem regulujesz siłe cięcia, ja np. ostatnioo robiłem auto białym padem i paste koch m3 wiec kombinacja mega dziwna a usunąłem bardzo duzo zarysowań 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Streat napisał:

@arturkw nie ma czegos takiego jak dany pad do danej pasty, bo padem regulujesz siłe cięcia, ja np. ostatnioo robiłem auto białym padem i paste koch m3 wiec kombinacja mega dziwna a usunąłem bardzo duzo zarysowań 

No ale do pasty mocno ściernej nie użyje bardzo miękkiego pada ? Są chyba jakiś "wyjściówki" nie znam się I poprosiłem o poradę Ale widzę próżno jej szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyzej napisal, nie ma reguły. Praktycznie kazdy lakier jest inny i na jednym sprawdzi ci sie menzerna 2500 na twardym jako mega ciecie, na innym bedzie to sredni pad i ta pasta a na jeszcze innym zrobisz super cut i wykonczenie w jednym. Niestety nie tak dziala polerowanie i nie mowie tu zlosliwie 🙂

nalepiej sprobuj tak, ze wez ta paste i pada jakiego masz i wytestuj na aucie ktore chcesz robic, wtedy zobaczysz czy ta kombinacja daje odpowiedni rezultat;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.