Jump to content

Ceramic pro leather


Recommended Posts

Cześć,

chciałem podpytać o ten produkt, czy to faktycznie działa i zabezpiecza skórę analogicznie jak lakier? Proszę o opinie tych, którzy mieli z nim styczność- Jaka jest wydajność produktu, na ile starczy zestaw? Jak wrażenia z pracy i skuteczność, warto w to zainwestować? ;)

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Master
W dniu 20.05.2020 o 09:50, Sinus napisał:

czy to faktycznie działa i zabezpiecza skórę analogicznie jak lakier?

Niestety nigdy tego nie używałem, ale z opinii z którymi się spotkałem, produkt robi co ma robić, tzn. zabezpiecza i faktycznie skóra jest bardziej odporna na różnego rodzaju zabrudzenia. Ale ... no własnie jak zwykle jest jakieś ale. Nie jest to moja opinia, ale majstry zajmujące się skórami zawodowo, często stronią od tego rodzaju produktów. Głównie chodzi tu o ewentualne naprawy tapicerki, która jest pociągnięta powłoką. Zgłaszają oni problem ze ściągnięciem tej powłoki np. w celu naprawy skóry, czy przygotowania pod malowanie. Moja wiedza w tym temacie jest na etapie właśnie takiego problemu. Ale być może są już jakieś informacje jak sobie z takim problemem radzić. Są również tacy, którzy twierdzą, że powłoka 'zatyka' skórę, która nazwijmy to, przestaje oddychać. Wciąż ten temat jest chyba mało zbadany i jedni stosują (zwłaszcza na nowiutkie skóry), a inni bronią się przed tym rękami i nogami.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.