Skocz do zawartości

Zapylony lakier jak apasta APP Q802 czy Menzerna 3w1


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, mam problem z zapylonym lakierem na całym samochodzie, karoseria jest pokryta cętkami chyba jakiejś farby.

Dostałem od znajomego resztkę pasty APP Q802, jest to pasta wielofunkcyjna. Zacząłem polerować maszyną rotacyjną i średnim padem i cętki zaczęły schodzić, ciężko, ale daje radę. 

Może ktoś potrafi doradzić, czy lepsza będzie Menzerna 3w1, w necie ma ona dużo większą popularność od Q802.

Przy polerowaniu Q802, pasta czasami wysycha na lakierze i muszę ją ścierać mikrofibrą, pewnie mam złą technikę polerowania, bo to moje początki

Z góry dziękuję za pomoc.

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Remi Glinka usuwa takie tematy,a żeby użyć glinki fajnie by było oczyścić lakier wpierw chemicznie,korekta na końcu ,jako usunięcie rysek które były wcześniej lub Ty ich narobiłeś usuwając farbę.Zaczales zabawę od d...strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

35 minut temu, marco80 napisał:

@Remi Glinka usuwa takie tematy,a żeby użyć glinki fajnie by było oczyścić lakier wpierw chemicznie,korekta na końcu ,jako usunięcie rysek które były wcześniej lub Ty ich narobiłeś usuwając farbę.Zaczales zabawę od d...strony

to co teraz proponujesz, czy po korekcie mogę glinką zrobić??

Może masz pomysł, jak usunąć te kropki z plastikowych elementów, plastik jest lekko chropowaty i nawet nie idzie zeskrobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2020 o 14:30, Streat napisał:

@Remi a to juz usunąłeś tą farbe bo jezeli tak to po co glinkować teraz? Tak jak @marco80 napisał trzeba było zacząć od glinki a nie polerować całe auto 🙂 a plastiki jakie masz? 

z lakieru już usunąłem, zostałem przy paście APP, zostały plastiki...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.