Skocz do zawartości

FX Protect Tire Dressing Aplikator


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

FX Protect Tire Dressing Aplikator

obraz.png.6c470303d8742d7d0dff121e5b6b2fac.png

 

Cytat

FX Protect Tire Dressing Aplikator

Aplikator został stworzony z myślą o zapewnieniu jak najprzyjemniejszej pracy podczas aplikacji dressingów i wosków. Ergonomiczny kształt idealnie dopasowuje się do dłoni pozwalając na długą i komfortową pracę, a dzięki specjalnie wyprofilowanym zwężanym bokom możliwe jest dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Odpowiednio dobrana gęstość pianki sprawia, że aplikator nie wchłania produktu, a utrzymuje go na swojej powierzchni, co pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu po powierzchni. Aplikator jest trwały i wielokrotnego użytku. Po pracy wystarczy wyczyścić go w wodzie lub przy pomocy uniwersalnego środka czyszczącego a następnie wysuszyć, aby móc cieszyć się z jego właściwości od nowa! 

 

Właściwości: 

ergonomiczny kształt i komfortowy uchwyt 

zwężane boki pozwalające dotrzeć do ciężko dostępnych powierzchni 

odpowiednia gęstość pianki utrzymująca produkt  

trwały i wielokrotnego użytku

stworzony z myślą o najdelikatniejszych powierzchniach 

 

Aplikator ma 11cm średnicy i 7 cm wysokości.

Spoiler

2020-04-04-21-56-03.jpg


2020-04-04-21-56-15.jpg


2020-04-04-21-56-36.jpg


2020-04-04-21-57-19.jpg


2020-04-04-21-57-25.jpg


2020-04-04-21-57-35.jpg


2020-04-04-21-57-52.jpg


2020-04-04-21-57-59.jpg

Gąbka chwytna jest twarda i wygodna w trzymaniu. Gąbka aplikacyjna jest karbowana i miękka. Bardzo fajnie wchłania i wydaje wodne dressingi.

Pozostaje mi testować inne konsystencje jak żele lub kremy. Czyszczenie jest proste. Wystarczy APC i silne płukanie. Gąbka wydala bardzo dobrze resztki produktu.

Będę ją testował cały rok i zobaczymy jak z trwałością. Moim ulubionym aplikatorem do tej pory był ADBL. Świetnie ta gąbka wchłaniała i jeszcze lepiej wydawała produkt. Obojętnie czy żel, krem czy wodnisty, gąbka ADBL współpracowała z każdym produktem.

Minusem FX Protect TDA jest na pewno wielkość. Nie nadaje się do szpar i wąskich elementów np. nadkola. Do wąskich opon będzie za duża. Moje opony to R16 215/55. Gdyby aplikator miał 9-10 cm średnicy, pasowałby mi idealnie. Tutaj mam wrażenie, że za mocno wchodzę w bieżnik mimo, że zawsze aplikuje jego 2cm, ale to może tylko chwilowe wrażenie i kwestia przyzwyczajenia.

Generalnie bardzo fajnie mi się pracowało tym aplikatorem. Szybko sprawnie i dokładnie. Może firma FX Protect musi pomyśleć o kilku rozmiarach 🙂

Filmik:

 

 

captain america ok GIF

#domeldetailinglaboratory #domeltestuje #domeltest #domelowygaraz #domelowaopona #tirecleanertest

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.