Skocz do zawartości

Odświeżenia lakieru na lato - czarny metalic


tomaszb

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć forumowicze,

Szukam zestawu: Cleaner + wosk bez właściwości ściernych bezpieczny dla lakieru z podbiciem głębi i blasku. Czy coś polecicie:

W sklepach otrzymałem rekomendację:

co do cleanerów

1. BLACKFIRE WET DIAMOND ALL FINISH PAINT PROTECTION 473ML - POŁYSK WET DIAMOND - podobno świetny produkt bez właściwości ciernych, nie zostawi syfu na lakierze

2. BLACKFIRE GLOSS ENHANCING POLISH - w sumie nie wiem jaka jest różnica miedzy powyższą pozycją 

3. PRIMA AMIGO 473ML : CLEANER, MEGA WET LOOK - również bezpieczny i mega skuteczny

4. Soft 99 SOFT99 Micro Liquid - tyle że coś ma ściernego w sobie

5. MEGUIAR'S DEEP CRYSTAL POLISH  

6. PB Black Hole - świetny glaze ale tłusty i woski trzymają sie krótko ale dobrze kryje defekty lakieru 

Woski:

Haus of wax -sapphire - podobno świetnie podbija czerń

PINNACLE SOUVERAN PASTE WAX - drogi

ArtDeShine NEW Kotsos Wax - drogi

SOFT99 The King of Gloss B&D Black & Dark

 

Co radzicie jaką kombinację wybrać, zależy mi na ukryciu świrów i mega look-u

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2020 o 19:10, tomaszb napisał:

1. BLACKFIRE WET DIAMOND ALL FINISH PAINT PROTECTION 473ML - POŁYSK WET DIAMOND - podobno świetny produkt bez właściwości ciernych, nie zostawi syfu na lakierze

2. BLACKFIRE GLOSS ENHANCING POLISH - w sumie nie wiem jaka jest różnica miedzy powyższą pozycją 

Pierwszy to sealant, a drugi - to cleaner bez właściwości ściernych, który pozostawia "wyjałowioną" powierzchnię.

 

W dniu 2.04.2020 o 19:10, tomaszb napisał:

3. PRIMA AMIGO 473ML : CLEANER, MEGA WET LOOK - również bezpieczny i mega skuteczny

Obecnie klasyfikowany przez producenta jako AIO, wcześniej było to połączenie cleanera i glaze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Eidos71 napisał:

Pierwszy to sealant, a drugi - to cleaner bez właściwości ściernych, który pozostawia "wyjałowioną" powierzchnię.

 

Obecnie klasyfikowany przez producenta jako AIO, wcześniej było to połączenie cleanera i glaze.

 

Czy pracowałeś z tym Amigo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomaszb napisał:

Czy pracowałeś z tym Amigo?

Kilkukrotnie, ale nigdy nie traktowałem go jako typowe AIO, a bardziej właśnie jako delikatny cleaner/glaze. Zawsz potem na wierzch "szło" osobne zabezpieczenie. Nawet wczoraj aplikowałem Amigo i Banana Gloss - oba to świetne produkty Prima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.