Skocz do zawartości

Środek do mycia witryn sklepowych


Rybik w Machinie

Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszy rzut oka temat ma mało wspólnego z detailingiem, ale zaraz Wam powiem o co chodzi 😉

Pracuję w sklepie, w którym mam ogromne, przeszklone witryny. Niestety jedna strona jest bardzo blisko dość ruchliwej drogi...

Zatem jest ona wciąż bardzo brudna i nie da się tego łatwo doczyścić standardowymi płynami do szyb/wodą z płynem itd.

Samo szkło jest całe zasyfione filmem drogowym + możliwe, że przydałoby się na to wrzucić tar and glue remover i deironizer 🙄

Znacie jakieś środki bardziej przemysłowe, które sobie z czymś takim poradzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym. Ale trzeba mieć na uwadze to, że to idzie do firmy/sieciówki i są oszczędni bardzo, więc pewnie mi na taki baniak nie zezwolą + opryskiwacz 😀

Chociaż myślę, że to by było dobre rozwiązanie. Tylko czy na szkło z drewnianymi, malowanymi ramami to nie zaszkodzi? Musiałbym najpierw sprawdzić małą próbkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2020 o 17:55, Rybik w Machinie napisał:

Ale trzeba mieć na uwadze to, że to idzie do firmy/sieciówki i są oszczędni bardzo, więc pewnie mi na taki baniak nie zezwolą

Jeśli "firma" ma takie podejście do tematu czyli jak najtaniej i 150zł to dla nich dużo to warto sobie odpuścić.

W swoim portfolio mam uratowanie tyłka gościowi co zepsuł(porysował) okna z plexi za kilkadziesiąt tysi a gdy powiedziałem że chcę za to 800zł(4 lata temu) to urwał się kontakt.

koniec OT.

1 opcja rotacja + tlenek ceru+ filc i szybkie przejazdy

2 opcja rotacja + pasta polerska mocna(koch 8.02, meguiars m101, cutmax)

Później zabezpieczenie NW.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.