Skocz do zawartości

Opel Corsa D Magma Red 547 (79U) - Wyblaknięty


kust0

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Streat napisał:

czemu czerwony i czarny? to najmniej agresywne pady sa. 

zamierzałem od czerwonego zacząć robotę a czarny na wykończenie, wszędzie jest napisane na forum żeby zaczynać od słabszych i probować mocniejsze konfiguracje, powinienem dobrać coś twardszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Kurna ten kolor taki ładny fabrycznie, że aż przykro patrzeć jak to tak wypłowiało. Ale swoją drogą Korsze D kupione w 2018? Nowe? Musiało chyba stać w jakimś komisie parę lat i może od tego lakier tak po dupie dostał i go przed sprzedażą odświeżyli 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czasu upłynęło więc mała aktualizacja:

Sprzęty kupiłem dwa: Evoxa HDC15 i Evoxa HDR 200

Wczoraj udało mi się wbić na garaż do kumpla i na hurra zacząłem żeby żonie zrobić niespodziankę po powrocie ze szpitala.

Zapomniałem tylko o..mocniejszej paście niż super finish menzerny ale przypomniało mi się, że mam kupionego wcześniej 3 w 1. Teraz już wiem, że startując do akrylu z 6 padami NATa(żółty czerwony i czarny po 2 szt) to śmiech. Żółty robi robotę, na małej rotacji wspomagałem się padem one step pomarańczowym - wymagał więcej roboty niż żółty na DA ale dało radę. Zastanawiałem się czy piłować robotę dalej dla lepszego efektu - na spokojnie da się to zrobić ale zdecydowałem, że zostanie tak - jak wspominałem auto miało ju wcześniej polerkę, nie jest to show car więc lustra robił nie będę po prostu szkoda mi lakieru.

Auta wczoraj nie skończyłem, dzisiaj muszę dorwać przynajmnej 1 żółtego NATA bo nie wiem czy oblecę tym co mam. Efekty dotychczasowej pracy poniżej, kółko nowe chyba dodaje efektu 🙂

Jestem zadowolony na tą chwilę.

 

IMG_0769.jpg

IMG_0768.jpg

IMG_0765.jpg

IMG_0759.jpg

IMG_0760.jpg

IMG_0763.jpg

  • Lubię to 5
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.07.2020 o 20:29, Streat napisał:

@kust0 ale ze tak młode auto i taki mat 😮 jestem w szoku 😮 ładnie wyszło 😄 

Jak kupowałem to się świeciło, z czasem zaczęło wyglądać jak na pierwszych zdjęciach, na dachu były tak jakby ślady po ręcznej polerce - różnej wielkości okręgi. Najważniejsze, że ogarnięte i że żonkil zadowolony  🙂
Od tego momentu tylko ręczne mycie chyba że opłukanie samą destylowaną + woskowanie

IMG_0790.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.