Skocz do zawartości

Mycie samochodu w Krakowie na myjni bezdotykowej


darek04

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Chciałbym zapytać czy ktoś orientuję się jak jest z używaniem własnej ręcznej pianownicy (aktywna piana) na myjniach bezdotykowych w Krakowie. Nosze się z zamiarem zakupy pianownicy ale trochę obawiam się że nie będzie opcji z tego korzystać. Ktoś może coś doradzić w tym temacie?

 

Z góry dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Chciałbym zapytać czy ktoś orientuję się jak jest z używaniem własnej ręcznej pianownicy (aktywna piana) na myjniach bezdotykowych w Krakowie. Nosze się z zamiarem zakupy pianownicy ale trochę obawiam się że nie będzie opcji z tego korzystać. Ktoś może coś doradzić w tym temacie?

 

Z góry dzięki. 

Nie wiem jak z piana bo ta raczej na cieplejsze dni, ale do tej pory jeździłem ze swoim opryskiem w marolexie na Orlen przy Grota Roweckiego i to w srodku dnia i nikt problemu nie robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się jak to wygląda w przypadku myjni Orlenu, ale nie tylko Kraków, a cała Polska? Robią jakieś problemy, jak ktoś przyjedzie z swoim opryskiem itd ? Zapewne na widok wiaderka jest afera ? 

Nie wiem jak w pozostałych myjniach a na tej na której wyzej pisałem jest znak „zakaz mycia ręcznego”
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego typu akcji polecam godziny późnowieczorne i raczej myjnie które nie są przy stacjach. Ja nie raz byłem z wiaderkiem wodą w bańkach 5l i problemu nie było. A znajomi nawet dekontaminacje robią. Mowa o krakowie tyły imbramowskiego albo za m-carsem przy conrada.

 

Byle nie było ludzi żeby nie było awantury że miejsce blokujesz. Ryzyko jest zawsze ale co Ci zrobią? opierdzielą co najwyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bp przy opolskiej oprócz zakazu mycia ręcznego i używania własnej chemii jest napisane, że kara umowna za łamanie regulaminu wynosi 500zł płatne przy kasie :P.

Ze swojej strony polecam myjnie nie przy stacjach. I tak jak wyżej- najlepiej myć w godzinach kiedy nie ma dużego ruchu. Zdarzyło mi się kilka godzin spędzić i cieć jedynie patrzył dziwnie jak wyciągałem kolejne preparaty z bagażnika, ale nic nie powiedział. Czyszczenie felg i opon, dekontaminacja, 2 wiadra, glinkowanie, osuszanie, dresingi, mycie szyb, wszystko. Na samo woskowanie zjeżdżam do swojego garażu. Jedno czego nie polecam to odkurzacz na takich myjniach- nie udało mi się jeszcze trafić na dobrze działający. Osobiście wolę wziąć z domu odkurzacz i podpiąć go na parkingu podziemnym. Ciągnie że aż łzy lecą 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ter napisał:

Ze swojej strony polecam myjnie nie przy stacjach. I tak jak wyżej- najlepiej myć w godzinach kiedy nie ma dużego ruchu. Zdarzyło mi się kilka godzin spędzić i cieć jedynie patrzył dziwnie jak wyciągałem kolejne preparaty z bagażnika, ale nic nie powiedział. Czyszczenie felg i opon, dekontaminacja, 2 wiadra, glinkowanie, osuszanie, dresingi, mycie szyb, wszystko. Na samo woskowanie zjeżdżam do swojego garażu. Jedno czego nie polecam to odkurzacz na takich myjniach- nie udało mi się jeszcze trafić na dobrze działający. Osobiście wolę wziąć z domu odkurzacz i podpiąć go na parkingu podziemnym. Ciągnie że aż łzy lecą 😉

Jakie myjnie konkretnie polecasz w Krakowie na takie akcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Witam, na południu Krakowa (Zakopianka, Ruczaj, Kliny) znacie jakieś fajne bezdotykówki gdzie można na spokojnie umyć?

O podłączę się pod pytanie! Ze swojego doświadczenia powiem ze na ul. Buncha na Orlenie naprzeciwko KFC nie przepędzają jak się robi swój oprysk wiecej nie popróbowałem dotychczas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio odkryłem jedną stację na Skośnej, 3 stanowiska, 2 do odkurzania. Często bywa tak że podjadą pojedyncze samochody ale ogólnie luz więc raczej można na spokojnie się rozstawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.