Skocz do zawartości

Rupes Mark 3, talerz


biały_1717

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po premierze rupesa mark 3 dostałem go do testowania, ogólnie maszyna nie biła w ogóle, bardzo fajnie się nią pracowało, teraz kupiłem swoją mark 3 i strasznie bije, przy większych obrotach jest to bardzo odczuwalne aż ręce bolą po dłuższej pracy, dodam, że zdjąlem z talerza ta niebieska plastikową dokładkę żeby nie blokowała talerza, czy ma to jakieś znaczenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wyrzucilem ta gumowa uszczelke... Calkiem inna maszyna. Nie grzeje tak i nie zatrzymuje sie przy zaobleniu delikatnym. Nie moglem sie z nia dogadac w pracy ale po wyrzucenie jest bajka. Trzeba to jakos zrobic zeby wizualnie wygladalo i technicznie nie bylo problemow z syfem... Podkladki w zestawie nie mialem 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem o podkladkach czy wyrzuceniu plastiku z talerza, ale mi najbardziej chodzi o to "bicie" maszyny, czy to ma związek z czymś czy coś z maszyna jest nie tak, jak ściągnę talerz to ten mechanizm metalowy co jest pod talerzem lata na boki, czy tak powinno być? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja podpowiedź dotyczyła problemu kolegi pablo1505 , czyli zamiast zdejmować gumę , dać podkładkę i już guma nie wyhamowuje BP. Co do Twojego problemu, to jedziesz do sklepu opisujesz problem i zgłaszasz to jako rękojmię (nie gwarancję ! ) i czekasz jak ustosunkuje się sklep , ba może na miejscu będę mieć maszynki aby od razu porównać . 

PS: zgłoszenie rękojmi nie musi od razu oznaczać że Ci ją naprawia/wymienią , bo jeśli się okaże że BP jest krzywy lub jest np. krzywa ośka to mogą uznać iż Ci po prostu niefortunnie upadła i stąd kłopot . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.