Jump to content

Myjnia bezdotykowa w Trójmieście godna polecenia.


Sinus

Recommended Posts

Cześć,
pytanie tak jak w temacie - który bezdotyk polecacie?

Rzadko korzystam, ale mycie ręczne wchodzi w grę tylko na działce, więc w okresie jesienno-zimowym jest z tym problem. Byłem dziś na Zaspie na tej nowej myjni i aktywna piana tam to jakiś dramat. Rozcieńczenie chyba 1:100, bo konsystencja tego jest bardzo płynna, nawet 1 min nie siedzi na lakierze. W efekcie prawie brak efektów, a na myjni zostawione ponad 10 zł, co uważam za totalną stratę czasu i pieniędzy. Ale może jest gdzieś w 3city bezdotyk godny polecenia, by autko się nie zaszczurzyło przez zimę? 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cześć! 
Też szukam właśnie myjni w trójmieście z dobrą aktywną pianą. Raz natknąłem się na super pianę w okolicach Świecia i od wtedy szukam czegoś podobnego u nas i niestety wszystko chała. Z myjni z pianą testowałem delfina przy lotnisku i 3f przy PG, obie słabe. 

@Sinus Wrócę jeszcze do tego Tesco Chełm z tematu "Co zrobiłeś przy swoim aucie" żeby tam nie robić offtopa - da się tam normalnie ręcznie ogarnąć auto? Gdzieś już spotakełem się z poleceniem tej miejscówki. 

Link to comment
Share on other sites

Mamy niedzielę niehandlowe, więc nikt tam nie pilnuje. Póki co byłem dwa razy i oba dobrze wspominam, bez żadnych problemów. A najlepsza aktywna pianę spotkałem chyba na myjni 3F na ul. Matuszewskiego na morenie.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Wszystko na stanowisku oprócz suszenia i nakładania QD/dressingu na opony. Nie było jakiegoś mega ruchu tam ;)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Podpijam temat, czy pojawiła się jakaś myjka w 3mieście (najlepiej Gdynia) gdzie można pobawić się swoją chemią i można na dłużej wykupić/wynająć stanowisko ?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Która część Gdyni Cie interesuje? Na stacji pod żaglami można kiedyś było się bawić, potem to zmienili z możliwością wynajęcia stanowiska, lub po cichu w nocy ale nie wiem jak jest teraz. W redlowie przy KFC też się nikt nie czepiał, ale tam duży ruch więc najlepiej wieczorem żeby nie blokować. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.