Skocz do zawartości

C1 na naklejkach


Ajo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje informacji związanej z powłoką ceramiczną kładzioną na reklamie samochodu. Mianowicie Bedzie kladziony na nowego Sprintera Gtechniq c1. Samochód ma byc oklejony w szare matowe góry (jak na zdjeciu) 

Moje pytanie: Czy mogę śmiało polozyc ceramike na ową reklamę? I czy nie zmieni to efektu matu w polysk? Czy trwałość bedzie krótsza? Czy w ogóle ceramika się przyjmie na tej okleinie?

IMG_20191105_113008.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z jakiej folii jest wykonana ta reklama, ale do tego typu nawierzchni dedykowanym produktem tej firmy jest gtechniq halo. Producent przewiduje aplikacje powłoki na większość folii dostępnych na rynku. 

Co do c1 to trudno powiedzieć jak się zachowa na takiej nawierzchni. Raczej to nie jest jej "naturalne srodowisko" i z jakiegoś też powodu wypuszczony te powłokę do folii ( chyba że to zabieg czysto marketingowy). Z mojego doswiadczenia to aplikowalem z dwa razy c1 na plastikowe lampy - czyli teoretycznie nie zgodnie z przeznaczeniem - wyglądało, że jest ok.  Połysk zrzut wody na normalnym poziomie. Niestety nie mam możliwości obserwacji tych samochodów więc nie wiem jak z trwałością. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu wracamy do punktu wyjscia. Czy halo przyjmie się na lakierze?😀 

Pewnie jedna i druga się " przyjmie" tylko z trwałością może być kiepsko, a cenowo wiadomo, że gtechniq kosztuje. Jeszcze na auto tych rozmiarów. 

Może bezpieczniej, prościej i taniej zaaplkowac fusso, jedli zależy ci na jaki takiej trwałości. 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.