Skocz do zawartości

Maszyna polerska, Talerz


mmaciekdd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dostałem w prezencie od żony maszynę polerska firmy YATO, prezent troszkę nietrafiony bo myślałem o innej maszynie, No ale wiadomo jest co jest. Mam problem z talerzem do mocowania gąbki, w zestawie był dołączony talerz 80mm który wydaje mi się lichej trwałości, chciałbym dokupić coś lepszego aby chociaż trochę poprawić komfort polerowania, lecz nie mogę znaleźć talerza z takim gwintem (5/16” 8mm) do maszyny rotacyjnej. Talerz będę zamawiaj w internecie wiec wolałbym aby pasował do maszyny. W załączniku zdjęcia instrukcji, proszę o pomoc w dobraniu ów talerza. 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady mam już kupiłem bo dołączone do maszyny do niczego się nie nadawały. Patrząc na wykonanie gwintu itp wolałbym pracować przy samochodzie z inna tarcza. Czyli co lepiej kupić inna maszyne? Czy próbować z ta tarcza do DA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do jednego ze sklepów ale pan który raczej sadze ze jest tam z przypadku mówił ze do maszyn DA talerze absolutnie się nie nadają bo w talerzach wogle nie ma gwintu jako przykład podał mi talerz do z ADBL.... sam już nie wiem w tym który jest w zestawie wg mnie rozleci się przy dużym nacisku oraz dużej prędkości....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o rozmiar tylko, nie żeby szukać talerzy od DA:) Mówię Ci rób tym co masz, szczególnie jak jest jakiś nietypowy. Na Ali zdarzają się talerze z dokrecanym gwintem, może jak poszukasz to trafisz za to mniejsze jakieś niż 80mm.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://showcarshine.pl/talerze-oporowe-bp/flexipads-dual-action-backing-plate-75mm-talerz-oporowy-do-polerek-dual-action.html 

Wole mieć zapasowy ten trafił się felerny można powiedzieć rozlatuje się w rękach.... czy ten z linku podejdzie? Wiem ze jest od DA ale może będzie okej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.