Skocz do zawartości

[Opine] Evoxa HDC 15


biecu95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zakupiłem taką maszynę ale jeszcze z nią za dużo nie pracowałem. Generalnie uczyłem się i pracowałem na rotacji i ciężko mi się przestawić. Pewnie kwestia przyzwyczajenia. Ogólnie maszyna bardzo przyjemna wydająca dość specyficzny dźwięk, stabilizacja obrotów działa fajnie dobrze leży w dłoni. Próbowałem znaleźć jakieś opinie ale ciężko z tym.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja HDC jest naprawdę przyjemna maszyną, jest dopracowane na tyle aby była maszyna do użytku profi gdzie ciągłe obcowanie z maszynami ma ogromny wpływ dla operatora. Warta swojej ceny. Nie jest to mercedes, ale również dorównuje np takiemu rupeswoi mark II , a co lepsze maszyna Hdc jest cichsza niż jeżeli Rupes co również jest zaletą.

Jeżeli chcesz pracować raz czy dwa razy do roku przy aucie tonie ma sensu inwestować w większe $$, jest takie coś jak Harmon z Juli Da 15 gdzie maszyna daje rade bez dwóch zdań. 

Osobiście psiasdam szeroki park maszyn polerskich, lubię nowości, nowinki i sprawdzać na własnej skórze jak to się ma w praktyce.  A miałem i mam maszyny takich producentów jak 

Rupes 

Makita 

Flex 

Festoll 

Evoxa 

Kraus 

Lare 

Proxon 

Hamron z juli 

Powerperformance

Eurotec 

I kilka no name z Giełdy 😉 większość maszyn jeszcze posiadam w mniejszym lub większym stopni sprawne,😁😁 mam nawet tak zwany Taboret, czyli kierownice, lubię zbierać przeróżne maszyny, jak i gadżety pochodne... 

 

A takiego hdc 15 z evo jak bys potrzebował to nawet wiem kto ma na sprzedaż używanego w stanie bardzo dobrym jeszcze z roczna gwarancją 650zl👌

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuję maszynę od wtorku i mogę podzielić się z opinią. 

Maszyna cicha, lekka. Trzyma obroty przy docisku, przyjemna praca. Wcześniej pracowałem na maszynie za 300zł, także dla mnie jest to duży przeskok. 

Polecam! Jeśli ktoś byłby zainteresowany zakupem, mam dobrą cenę. 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.