Skocz do zawartości

Poszukuje kogoś do korekty lakieru w okolicach Krakowa(z usługa PDR)


omc12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, nie wiem czy takie pytania można tu zadawać, zwłaszcza że to mój pierwszy post?:)

 nabyłem ostatnio milutką a4 z 2016r. Niestety poprzedni użytkonik używał chyba tylko szczotek i lakier jest koszmarny:/ do tego mam 2 małe wgniotki jak od gradu i kilka rys.. Naprawa lakieru przekracza moje umiejętności i siły, plus nie mam miejsca. Lakier metalic czarny Briliant więc widać wszystko..

Chciałbym zrobić pełną korektę lakieru, plus wyciąganie tych wgniotek. Do tego rozważam powłokę + folie na elementy najbardziej narażone( nie stać mnie na pełną folie - 15.000:/) Chociaż czym dłużej czytam to forum to mam wątpliwości czy kłaść powłokę:/ z drugiej strony nie mam jednak czasu na kilkugodzinne pieszczenie samochodu min. raz w miesiącu.. do tego nie mam warunków..

Dlatego poszukuje kogoś kto zrobi mi to w sposób profesjonalny z fakturką itp. Czy moglibyście kogoś polecić w Krakowie lub okolicach?Nie wykluczam też dalszych okolic:) Ja kojarzę głównie Kuro, ale tam ceny są kosmiczne.. czy może ktoś inny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danon detailing na Bronowicach nie pamietam dokładnego adresu. Znajomemu zrobili pięknie superba plus folia w newgralgicznych miejscach. Kuro detailing nie przekonuje mnie przez to ze spiepszyli 2 auta znajomym. Jednemu pozostawiali swirle i powiedzieli ze tak ma być a drugiemu w paru miejscach nie dotarli powłoki, do tego rozmawiałem kiedyś z właścicielem albo z kimś kto się za niego podowal i szczerze dawno tak chamskiego zachowania u żadnego sprzedawcy usług nie widziałem :). Wrzucam kilka zdjęc od znajomego superba. Prawdopodobnie najszybszy i najbardziej wyposażony superb w Krakowie 😂

C1A1EEB0-354C-4FDD-B5D8-AF8031A5451C.jpeg

A78C7C33-4036-4F3C-8FB0-F238DDBBBBA1.jpeg

C23D68DC-2515-41E5-8591-DC4B745CAE76.jpeg

E23BA94F-BD4A-4E97-8132-9F8B5CF6D49C.jpeg

44AC7678-22F2-4932-A023-063DFDF6C88B.jpeg

21D064EB-173B-4A36-A7AD-F5FD80385C7C.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.